ثبت جشنواره آلبالو و انگور خنداب در تقویم رویداهای ملی کشور

اردیبهشت 23, 1401
169 بازدید

معاون وزیر خبرداد؛ ثبت جشنواره آلبالو و انگور خنداب در تقویم رویداهای ملی کشور اراک–پایگاه خبری چشم براه: معاون وزیر گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: به دلیل پتانسیل بالای منطقه خنداب ، اداره کل استان جشنواره‌ای باشکوه در سطح ملی برنامه‌ریزی و به زودی برگزار شود و این جشنواره در تقویم رویدادهای کشور […]

معاون وزیر خبرداد؛

ثبت جشنواره آلبالو و انگور خنداب در تقویم رویداهای ملی کشور

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
معاون وزیر گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: به دلیل پتانسیل بالای منطقه خنداب ، اداره کل استان جشنواره‌ای باشکوه در سطح ملی برنامه‌ریزی و به زودی برگزار شود و این جشنواره در تقویم رویدادهای کشور ثبت خواهد شد و این هدیه ما به شهرستان خنداب است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اصغر شالبافیان در سفر یک روزه به استان مرکزی در حاشیه دیدار با مردم خنداب واناج گفت: ما بایستی تلاش کنیم زیرساختی ورود گردشگر به شهرستان خنداب را مهیا کنیم. این شهرستان پتانسیل پذیرش گردشگر در سطح ملی را دارد.

وی با اشاره به اینکه، موضوع ثبت روستاهای خنداب به عنوان روستاهای هدف گردشگری در دست بررسی است افزود: از مسئولین استانی و شهرستانی درخواست می‌شود تلاش برای اجرای زیرساخت های مورد نیاز برای جذب گردشگر و تبدیل این روستا به روستای هدف کردشگری فراهم شود.