جانبازان به الگوی صبر و ایثار و شجاعت تبدیل شده اند.

جانبازان به الگوی صبر و ایثار و شجاعت تبدیل شده اند.
اسفند 6, 1401
82 بازدید

مدیرکل کار استان مرکزی: جانبازان به الگوی صبر و ایثار و شجاعت تبدیل شده اند.   اراک–پایگاه خبری چشم براه: جانبازان با نثار بخشی از وجود خود به الگوی صبر و ایثار و شجاعت تبدیل شده‌اند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان […]

مدیرکل کار استان مرکزی:

جانبازان به الگوی صبر و ایثار و شجاعت تبدیل شده اند.

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
جانبازان با نثار بخشی از وجود خود به الگوی صبر و ایثار و شجاعت تبدیل شده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی؛ مدیر کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی این استان در آیین گرامیداشت روز جانباز و تقدیر از فداکاری و رشادت همکاران و جانبازان این اداره‌کل با بیان مطلب بالا گفت: بدون شک اگر امروز مردم میهن اسلامی بدون هراس از تهدیدات دشمنان به زندگی روزمره خود ادامه می‌دهند؛ نتیجه رشادت ها و رادمردی های جانبازان دلاوری است که با اهداء جسم و جان خود امنیت و مصونیت را برای کشور و هم وطنان خود به ارمغان آوردند.

جمشید امیدی اظهار کرد: خدمت به جانبازان و ایثار گران را افتخار بزرگی برشمرد و بیان کرد :ارزش شهدا و جانبازان در فرهنگ ما باز جایگاه والایی برخوردار است چرا که این افراد برای دفاع از کشور و دین خود پاره ای از جان خود را فدا کرده اند برای همین اساس بر همه مردم و بخصوص مسئولان واجب است که در هر شرایطی به تکریم این عزیزان بپردازند.

گفتنی است؛ در این مراسم با اهدای لوح از جانبازان این اداره کل تقدیر شد‌.