حادثه رانندگی محورهای مواصلاتی استان مرکزی ۲کشته داشت

حادثه رانندگی محورهای مواصلاتی استان مرکزی ۲کشته داشت
آبان 21, 1401
25 بازدید

حادثه رانندگی محورهای مواصلاتی استان مرکزی ۲کشته داشت   اراک–پایگاه خبری چشم براه: بر اثرواژگونی خودروهای سواری در محورهای مواصلاتی استان، ۲ كشته و یک مجروح برجا گذاشت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، رئیس پلیس راه استان مرکزی در بیان جزئیات این حوادث بیان داشت: در نخستين سانحه رانندگي كه در ساعت ۰۶ […]

حادثه رانندگی محورهای مواصلاتی استان مرکزی ۲کشته داشت

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
بر اثرواژگونی خودروهای سواری در محورهای مواصلاتی استان، ۲ كشته و یک مجروح برجا گذاشت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، رئیس پلیس راه استان مرکزی در بیان جزئیات این حوادث بیان داشت: در نخستين سانحه رانندگي كه در ساعت ۰۶ : ۰۲  بامداد روز گذشته براثر واژگوني یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در محورسلفچگان- دلیجان به وقوع پيوست، راننده آن بر اثر شدت جراحات وارد دردم فوت و سرنشین خودرو نیز از سوی نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.
سرهنگ محمد پورشمس خاطرنشان کرد: علت اين سانحه از سوي كارشناس تصادفات پلیس راه، “عدم توجه كافي به جلو و انحراف از جاده از سوی راننده خودروی مذکور” عنوان شده است.
وی اظهارداشت: دیگر حادثه رانندگي درساعت ۴۱ :۰۷ همین روز، بر اثر واژگونی خودروي سواری پژو ۲۰۶ در ابتدای محور فرعی روستای گوار شهرستان اراک به وقوع پيوست، راننده آن به شدت مجروح و پس از انتقل به بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده جان سپرد.
به گفته پورشمس، علت اين حادثه نیز از سوي كارشناس تصادفات پليس راه، “عدم توجه به جلو و سرعت بالا از سوی راننده خودرو” عنوان شده است.
رئیس پلیس راه استان مرکزی، در پایان با توجه به ناپایداری هوا و بارش پراکنده باران در محورهای مواصلاتی استان مرکزی، از رانندگان خواست تا با رعایت سرعت مطمئنه و دیگر قوانین راهنمایی و رانندگی از وقوع چنین حوادث ناگواری در سطح معابر برون شهری پیشگیری کنند.

 

.