حرف‌ها شما

حرف‌ها شما
اردیبهشت 8, 1401
139 بازدید

حرف‌ها شما کمبود اتوبوس شهر صنعتی اراک با توجه به گسترش و توسعه جغرافیایی کوی صنعتی اراک (شهر صنعتی) و افزایش جمعیت کمبود اتوبوس در این منطقه؛ تردد ساکنین آن را با مشکل روبرو کرده است. انتظار می‌رود شورای اسلامی کلان شهر اراک نسبت به افزایش اتوبوس مسیر شهر صنعتی اقدام لازم را مبذول دارد. […]

حرف‌ها شما

کمبود اتوبوس شهر صنعتی اراک

با توجه به گسترش و توسعه جغرافیایی کوی صنعتی اراک (شهر صنعتی) و افزایش جمعیت کمبود اتوبوس در این منطقه؛ تردد ساکنین آن را با مشکل روبرو کرده است. انتظار می‌رود شورای اسلامی کلان شهر اراک نسبت به افزایش اتوبوس مسیر شهر صنعتی اقدام لازم را مبذول دارد.
ساکنان کوی صنعتی اراک

تکلیف دستگاه‌های فراکارت ها اتوبوس مشخص شود

بیش از یک سال است که به هر دلیل فراکارت های ناوگان اتوبوسرانی اراک برچیده شده است. درتماس هم که با سازمان اتوبوسرانی می گیریم؛ کسی جوابگو نیست علاوه بر نابسامانی در وضعیت ناوگان اتوبوسرانی اراک برچیده شدن فراکارت ها نیز موجب انتقاد شهروندان اراک شده است. امیدواریم شورای اسلامی کلانشهر اراک که جمعی آدم های متخصص در آن وجود دارد نسبت به نصب فراکارت ها و سر و سامان دادن به وضعیت ناوگان اتوبوسرانی و کمبود آن اقدام کنند.

شهروندان اراکی

جولان موش‌ها در منطقه ۶ کوی صنعتی اراک

ساکنان منطقه ۶ کوی صنعتی اراک (شهر صنعتی) در تماس با پایگاه خبری چشم براه؛ اعلام کردند: که افزایش موش در این منطقه آسایش را از ساکنان گرفته است. انتظار است دستگاه‌های مربوطه نسبت به سمپاشی و پاکسازی کانالهای منطقه که اسکان موشها شده است اقدام کنند.
ساکنان منطقه ۶ کوی صنعتی اراک

حرف ما

پایگاه خبری چشم براه؛ بخش « حرف های شما» را با هدف انتشار انتقادات؛ نظرات و مطالبات شهروندان استان مرکزی از مسؤلین؛ و ازسوی دیگر پاسخ مسولین را با عنوان « پاسخ مسولین» در این فضا طراحی کرده است.
شهروندان استان مرکزی می توانند. نظرات؛ پیشنهادات و مطالبات خود را از مسولین؛ و همچنین مسولین می توانند پاسخ خود را به مطالبه گر جهت انتشار در پایگاه خبری؛ به واتساپ و تلگرام ، 09188614917  ارسال کنند.
لازم به ذکر است از انتشار مطالبی که موجب هتک حرمت افراد ویا توهین به دیگران و دور از شأن ورسالت خبرنگاری و روزنامه نگاری باشد معذوریم.
یدالله رحمتعلی- دبیرسرویس خبر پایگاه خبری چشم