حرف های شما

حرف های شما
فروردین 21, 1401
122 بازدید

حرف های شما   پایگاه خبری چشم براه؛ با توجه به اینکه براین باور است که پایگاهی کاملاً مردمی است و به هیچ گروه و دسته ای وابسته نیست و کاملا مستقل عمل می کند و به دنبال اهداف واقعی انجام رسالت رسانه ای است. تاکنون هم با انتشار اخبار این ادعا را ثابت کرده […]

حرف های شما

 

پایگاه خبری چشم براه؛ با توجه به اینکه براین باور است که پایگاهی کاملاً مردمی است و به هیچ گروه و دسته ای وابسته نیست و کاملا مستقل عمل می کند و به دنبال اهداف واقعی انجام رسالت رسانه ای است. تاکنون هم با انتشار اخبار این ادعا را ثابت کرده است. لذا؛ضمن انتشار اخبار استان در جهت بهبود شرایط جامعه شهری و استان کارهای خبری را دنبال می‌کند و بر اساس خواست و مطالبات شهروندان از مسئولین حرکت می‌کند.
این پایگاه بخش «حرف های شما» را تدارک دیده و شهروندان می‌توانند انتقادات و نظرات خود را به منظور انتشار در پایگاه خبری چشم براه؛ مطلب خود را به واتساپ یا تلگرام ۰۹۱۸۸۶۱۴۹۱۷ ارسال کند.
البته پایگاه خبری چشم براه؛ از انتشار مطالبی که موجب هتک حرمت افراد و یا توهین به دیگران و دور از شأن رسالت خبرنگاری و روزنامه نگاری باشد معذور است.
یدالله رحمتعلی دبیر سرویس خبر چشم براه

زیرساخت های کوی صنعتی اراک را افزایش دهید

من یکی از ساکنین کوی صنعتی( شهر صنعتی) اراک هستم. با توجه به گسترش کوی صنعتی و افزایش ساکنین و جمعیت زیرساخت‌ها متاسفانه همان زیرساخت‌های سال‌های گذشته است. در این منطقه نیاز است متناسب با گسترش و افزایش جمعیت و ساکنین زیرساخت‌های منطقه نیز افزایش پیدا کند.
به طور مثال این منطقه فاقد درمانگاه مجهز است؛ که از نیازهای اولویت‌دار ساکنان به شمار می رود. هم اکنون کوی صنعتی دارای یک داروخانه نیمه وقت است و به طور نیمه وقت فعال است. (عصر ها از ساعت ۴ الی ۹) و یک مطب پزشک وجود دارد. لذا تجهیز یک درمانگاه مجهز از نیازهای کوی صنعتی است.

مورد دیگر اینکه همان طور که در بالا اشاره شد؛ کوی صنعتی اراک از نظر فضا و وسعت گسترش یافته و قبلا ۵ دستگاه اتوبوس مسافران ساکنان این منطقه را جابجا می‌کرد. هم اکنون ۳ دستگاه اتوبوس این وظیفه را انجام می‌دهد. که اصولاً اکثر اوقات یک اتوبوس خراب است و زمان انتظار ساکنان جهت سوار شدن طولانی می‌شود.
امید است با توجه به خرید چند دستگاه اتوبوس توسط شهرداری اراک نسبت به افزایش اتوبوس مسیر کوی صنعتی از سوی مسئولین اقدامات لازم مبذول گردد.
البته موارد دیگر نیز وجود دارد؛ اما هم اکنون به همین دو مورد بسنده می‌کنم. باشد تا گوش شنوا باشد. البته گوش شنوای؛ که شنیده‌هارا به عمل در آورد.

درپایان ازدست اندرکاران پایگاه خبری چشم براه؛ که چنین پایگاه مردمی را برای بیان مطالبات مردم تدارک دیده است نیز تشکر و قدردانی می کنم.

امضا حسن؛ دبیر بازنشسته آموزش و پرورش