حرف های شما

حرف های شما
فروردین 20, 1401
388 بازدید

یدالله رحمتعلی حرف های شما پایگاه خبری چشم براه؛ با توجه به اینکه براین باور است که پایگاهی کاملاً مردمی است و به هیچ گروه و دسته ای وابسته نیست و کاملا مستقل عمل می کند و به دنبال اهداف واقعی انجام رسالت رسانه ای است. تاکنون هم با انتشار اخبار این ادعا را ثابت […]

یدالله رحمتعلی

حرف های شما

پایگاه خبری چشم براه؛ با توجه به اینکه براین باور است که پایگاهی کاملاً مردمی است و به هیچ گروه و دسته ای وابسته نیست و کاملا مستقل عمل می کند و به دنبال اهداف واقعی انجام رسالت رسانه ای است. تاکنون هم با انتشار اخبار این ادعا را ثابت کرده است. لذا؛ضمن انتشار اخبار استان در جهت بهبود شرایط جامعه شهری و استان کارهای خبری را دنبال می‌کند و بر اساس خواست و مطالبات شهروندان از مسئولین حرکت می‌کند.
این پایگاه بخش «حرف های شما» را تدارک دیده و شهروندان می‌توانند انتقادات و نظرات خود را به منظور انتشار در پایگاه خبری چشم براه؛ مطلب خود را به واتساپ یا تلگرام ۰۹۱۸۸۶۱۴۹۱۷ ارسال کند.
البته پایگاه خبری چشم براه؛ از انتشار مطالبی که موجب هتک حرمت افراد و یا توهین به دیگران و دور از شأن رسالت خبرنگاری و روزنامه نگاری باشد معذور است.
در همین راستا مطلبی از یکی از شهروندان با نام مستعار (الف-و-ن) به دستمان رسیده که در زیر از نظر شما می گذرد.
البته نام واقعی این فرد در هییت تحریریه پایگاه خبری چشم براه محفوظ است.
یدالله رحمتعلی دبیر سرویس خبر چشم براه

———————– — ———————


فضای سبز شهرک صنعتی شماره ۱ اراک در حال نابودی

هر ساله حداقل دهها میلیارد تومان توسط شهرداری و سازمان های زیرمجموعه هزینه غرس نهال؛ آبیاری؛ سمپاشی؛ هرس و در نهایت نگهداری فضای سبز می گردد! که کیفیت هوای اراک ارتقاء و تلطیف یابد!!
در حالیکه فضای زیبا و دلپذیر شهرک صنعتی شماره یک اراک با صرف چندین میلیارد تومان که حرفی برای گفتن داشت قربانی سوء مدیریت و تصمیمات غیرکارشناسی گردید و همچنان در حال خشکیدن و خشکانیدن است و نه گوش شنوا و نه دادرسی است! در حالیکه چاه آب عمیق؛ مخازن بتونی دوقلو ۳۰۰۰ متر مکعبی؛ چندین کیلومتر شبکه آب آبرسانی که چندین میلیارد تومان ارزش داشته؛ شرکت شهرکها با حاتم بخشی به ثمن بخس این تاسیسات عظیم را به شرکت آب و فاضلاب اراک واگذار و جهت آب مصرفی فضای سبز شهرک از واحدهای صنعتی آبونمان آب مصرف را طلب می‌کند!! که ظلم و ستمی بیش نیست!!
شاید هم مسئولین شهری این شهرک را با شهرک های صهیونیست ها در فلسطین اشتباه گرفته اند!!

اراک (الف-و-ن)