حضور لیلا سالاروند در پیکارهای انتخابی کشتی آلیش بانوان تیم ملی

حضور لیلا سالاروند در پیکارهای انتخابی کشتی آلیش بانوان تیم ملی
فروردین 16, 1401
770 بازدید

رئیس هیأت کشتی استان مرکزی خبر داد؛ حضور لیلا سالاروند در پیکارهای انتخابی کشتی آلیش بانوان تیم ملی اراک– پایگاه خبری چشم براه: رئیس هیأت کشتی استان مرکزی از حضور لیلا سالاروند ورزشکار کشتی آلیش بانوان استان مرکزی در رقابت‌های انتخابی نفرات اعزامی به پیکارهای آسیایی کشتی آلیش بانوان ( قرقیزستان ۲۰۲۲) خبرداد. قاسم ترکمان […]

رئیس هیأت کشتی استان مرکزی خبر داد؛

حضور لیلا سالاروند در پیکارهای انتخابی کشتی آلیش بانوان تیم ملی

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
رئیس هیأت کشتی استان مرکزی از حضور لیلا سالاروند ورزشکار کشتی آلیش بانوان استان مرکزی در رقابت‌های انتخابی نفرات اعزامی به پیکارهای آسیایی کشتی آلیش بانوان ( قرقیزستان ۲۰۲۲) خبرداد.

قاسم ترکمان در گفت‌وگو با پایگاه خبری چشم براه؛ با اشاره به اینکه مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آلیش بانوان در ۶ وزن ۵۵؛ ۶۰؛ ۶۵؛ ۷۰؛ ۷۵ و به اضافه ۷۵ کیلوگرم با حضور ۳۶ ورزشکار دعوت شده؛ در از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ ماه جاری به میزبانی تهران برگزار می شود؛ اظهار کرد: در این لیست ۳۶ نفره کشتی آلیش که از سوی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران منتشر شد؛ نام لیلا سالاروند ورزشکار ارزنده استان مرکزی و قهرمان چندین دوره در این لیست به چشم می خورد.

وی اضافه کرد: این ورزشکار در وزن ۶۵ کیلوگرم در تاریخ بیست و سوم باید برای حضور در تیم ملی با حریفان خود وارد کارزار شود.

ترکمان افزود: فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه این پیکارها آورده است: نظر به اعلام اتحادیه جهانی کشتی مبنی بر برگزاری مسابقات آسیایی کشتی آلیش در مورخ بیست و هشتم اردیبهشت سال جاری و با توجه به شرایط زمانی و همچنین حلول ماه مبارک رمضان و محدودیت در برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کشتی آلیش بانوان؛ این فدراسیون در نظر دارد به منظور مشخص شدن نفرات اعزامی به رقابت های آسیایی کشتی آلیش (قرقیزستان– ۲۰۲۲) مسابقات درون اردوی به میزبانی تهران در محل سالن جهان‌بخت توفیق از تاریخ بیست و دوم تا بیست و چهارم ماه جاری بر اساس جدول تعیین شده برگزار شود.

رئیس هیأت کشتی استان مرکزی خاطرنشان کرد: همچنین در این بخشنامه آمده است: نفرات اول و دوم انتخابی هر وزن این دوره از مسابقات بعد از مسابقه در اردو حاضر و بقیه نفرات می باید صبح روز بعد از مسابقه محل اردو را ترک کنند.

ترکمان ابراز امیدواری کرد؛ با توجه به آمادگی و اقتداری که لیلا سالاروند ورزشکار استان مرکزی دارد؛ پیش بینی می شود که با شکست حریفان خود نامش در لیست برگزیدگان اردوی تیم ملی ثبت شود؛ واز جمله مسافران کاروان ورزشی ایران اعزام به رقابت های آسیایی باشد. و افتخار دیگری برای ورزش کشتی به ویژه ورزش استان مرکزی رقم بخورد.
گفتنی است وزن کشی مسابقات بر اساس تاریخ اعلامی؛ هر وزن ساعت ۱۴ می باشد و ارفاق وزن نیز یک کیلوگرم تعیین شده است.