حضور ۱۱ ورزشکار و مربی در پیکارهای همبستگی کشورهای اسلامی ترکیه

مرداد 19, 1401
91 بازدید

افتخارات ورزش مرکزی در قاب رسانه؛ حضور ۱۱ ورزشکار و مربی در پیکارهای همبستگی کشورهای اسلامی ترکیه     اراک –پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی؛ از اعزام ۱۱ ورزشکار و مربی رشته های مختلف ورزش این استان به پنجمین رقابت های همبستگی کشورهای اسلامی در شهر قونیه ترکیه خبرداد. عابد […]

افتخارات ورزش مرکزی در قاب رسانه؛

حضور ۱۱ ورزشکار و مربی در پیکارهای همبستگی کشورهای اسلامی ترکیه

 

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی؛ از اعزام ۱۱ ورزشکار و مربی رشته های مختلف ورزش این استان به پنجمین رقابت های همبستگی کشورهای اسلامی در شهر قونیه ترکیه خبرداد.

عابد حقدادی درگفت وگو با پایگاه خبری چشم براه، گفت: ورزشکاران و مربیان اعزامی این استان، در اردوهای آمادگی ونهایی که از سوی کمیته فنی فدراسیون های مربوطه در نقاط مختلف کشور برگزار شد شرکت داشتند که پس از ارزیابی های لازم، ۸ ورزشکار و۳ مربی از استان مرکزی توسط فدراسیون های ورزش مرتبط انتخاب شدند.
.
حقدادی افزود : علی زند ، میلاد فرازمهر،مجید نیکوهمت ،ابوالفضل شهرجردی به عنوان ورزشکار و قاسم شهرجردی بعنوان مربی ؛ تیم ملی کاراته کاتا کشورمان را همراهی می‌کنند.

وی اظهار کرد : محمدرضا حمیدی از اعضای تیم ملی ژیمناستیک هنری ایران و سعید نجفی از تیم ملی ایروبیک ژیمناستیک کشورمان نیز در این مسابقات به عنوان ورزشکار و وحید احمدی به عنوان مربی تیم ملی را همراهی می‌کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در بخش دیگری سخنان خود بیان کرد: ورزشکار ارزنده استان مرکزی در رشته دوومیدانی ، پرتاب دیسک به نام حسین رسولی نیز به عنوان ورزشکار اصلی تیم ملی کشورمان در این رقابتها حضور دارد.

حقدادی در پایان از حضور خانم زهرا کریمی نیز بعنوان ورزشکار در تیم ملی والیبال و خانم راضیه فرجی پور به عنوان مربی تیم ملی هندبال بانوان ایران در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی خبر داد.

گفتنی است، مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی از دو روز گذشته در شهر قونیه ترکیه آغاز شده و تا ۲۷ مرداد ادامه دارد.