حمایت از تولیدات چند رسانه ای اولویت ستاد گرامیداشت مناسب های دفاع مقدس مرکزی

حمایت از تولیدات چند رسانه ای اولویت ستاد گرامیداشت مناسب های دفاع مقدس مرکزی
تیر 16, 1401
94 بازدید

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مرکزی: حمایت از تولیدات چند رسانه ای اولویت ستاد گرامیداشت مناسب های دفاع مقدس مرکزی اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی، گفت: حمایت از تولیدات رسانه ای در رسانه و فضای مجازی اولویت ستاد گرامیداشت دفاع مقدس و […]

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مرکزی:

حمایت از تولیدات چند رسانه ای اولویت ستاد گرامیداشت مناسب های دفاع مقدس مرکزی

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی، گفت: حمایت از تولیدات رسانه ای در رسانه و فضای مجازی اولویت ستاد گرامیداشت دفاع مقدس و مقاومت استان مرکزی است.
به گزارش پایگاه خبری چشم براه سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت استان مرکزی در اراک، با بیان اینکه مهمترین برنامه‌های ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت استفاده از روش های نوین و خلاقانه برای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، اظهار کرد: یکی از مصداق های آن در فضای مجازی و رسانه ای می باشد. که در این راستا جشنواره های متعددی به شکل استانی و کشوری پیش‌بینی شده است و در طول سال برگزار خواهد شد.

وی افزود : با توجه به اهمیت و جایگاه فضای مجازی چهارمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی در سال ۱۴۰۱ برنامه ریزی شده که به شکل کشوری و به میزبانی استان کرمان برگزار خواهد شد.

وی در خصوص محورهای چهارمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی گفت: پایگاه‌های اطلاع رسانی و خبری، پیام رسان ها و شبکه‌های اجتماعی، نرم افزارهای کاربردی، هنرها و سرگرمی‌های دیجیتال و همچنین یک بخش در محورهای آزاد محورهای این جشنواره هستند و علاقمندان می توانند آثار خود را در این محورها ارسال کنند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی با دعوت از تمامی هنرمندان، خبرنگاران و اقشار مختلف مردمی برای شرکت در این جشنواره افزود: مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۳۱ شهریورماه سال جاری می باشد و دبیرخانه استانی این جشنواره نیز در محل اداره کل واقع در مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان واقع در خیابان موزه اراک مستقر شده و آمادگی پاسخگویی به نظرات و سوالات همه مردم می باشد.

وی بیان کرد: علاقمندان جهت شرکت در چهارمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی و ارسال آثار می توانند به آدرس http://defafestival.com مراجعه کنند.

کریمی با اشاره به اهداف مهم این جشنواره گفت: چهارمین دوره از جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی با هدف شناسایی و به‌روز رسانی بانک اطلاعات فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت و استفاده از ظرفیت آنها در تهیه محتوای دیجیتال و انتشار در فضای مجازی، هدایت و شبکه‌سازی آنان برای تسریع در نیل به اهداف و برنامه‌های ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت و بیان حماسه‌های ماندگار دوران پر افتخار دفاع مقدس برای جلوگیری از تحریف و فراموشی گنج دفاع مقدس پیش بینی شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه تمام سعی و تلاش دشمن در فضای مجازی برای ناامیدی مردم و سیاه نمایی پای کارآمده نیاز است فعالان انقلابی در حوزه دفاع مقدس و مقاومت با روحیه جهادی و اهتمام ویژه در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت کنند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین نیازهای کشور در گام دوم انقلاب ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و بسیجی بودن است و فضای مجازی یک فرصتی بزرگ در اختیار داده که باید به نحو احسن از آن استفاده کرد.