دانشگاه تفرش به نماد وحدت آشتیان؛ تفرش و فراهان تبدیل شود

فروردین 28, 1401
120 بازدید

وزیر علوم؛ تحقیقات و فناوری در تفرش: دانشگاه تفرش به نماد وحدت آشتیان؛ تفرش و فراهان تبدیل شود   تفرش: پایگاه خبری چشم براه: وزیر علوم؛ تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه تفرش به نماد وحدت در سه شهرستان آشتیان؛ تفرش و فراهان تبدیل شود زیرا این سه شهرستان مهد دانشمندان؛ تاریخ‌نگاران؛ سیاستمداران؛علما و… در تاریخ […]

وزیر علوم؛ تحقیقات و فناوری در تفرش:

دانشگاه تفرش به نماد وحدت آشتیان؛ تفرش و فراهان تبدیل شود

 

تفرش: پایگاه خبری چشم براه:
وزیر علوم؛ تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه تفرش به نماد وحدت در سه شهرستان آشتیان؛ تفرش و فراهان تبدیل شود زیرا این سه شهرستان مهد دانشمندان؛ تاریخ‌نگاران؛ سیاستمداران؛علما و… در تاریخ بوده و هستند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ محمد زلفی گل؛ در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه تفرش اظهار کرد: هیئت امنای دانشگاه تفرش از نظر علمی؛ تجربی و اجرایی از جایگاه بالای برخوردارند.

وی افزود: ۶ نفر از بهترین چهره‌های علمی عضویت در هیئت امنای دانشگاه تفرش را پذیرفته‌اند و اعضای هیئت ممیزی نیز وزنه های بالا وارزشمند در این دانشگاه هستند.

وی خاطرنشان کرد: بر همین اساس و روند در دانشگاه‌تفرش؛ گرفتن مجوز از این هیئت ممیزی سخت‌تر شده است و استاندارد در هیئت امنا و ممیزی در دانشگاه تفرش بسیار بالا و در حد دانشگاه‌های برتر کشور است.

وزیر علوم؛ تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه تفرش می‌تواند حلقه اتصال بین تاریخ و گذشته و آینده باشد.

گفتنی است؛ در این آیین از زحمات حمیدرضا صبا تجلیل و سهیل واشقانی فراهانی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه تفرش معرفی شد.