درخشش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در حوزه واکسیناسیون/ کادر بهداشت و پرسنل ۱۱۵ سربازان گمنام عرصه سلامت

درخشش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در حوزه واکسیناسیون/ کادر بهداشت و پرسنل ۱۱۵ سربازان گمنام عرصه سلامت
فروردین 2, 1401
111 بازدید

درخشش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در حوزه واکسیناسیون/ کادر بهداشت و پرسنل ۱۱۵ سربازان گمنام عرصه سلامت   اراک– پایگاه خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی همگام و همراه همکاران بهداشت در امر واکسیناسیون خوش درخشیدند؛ وجود چنین دانشجویان مایه افتخار و مباهات […]

درخشش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در حوزه واکسیناسیون/ کادر بهداشت و پرسنل ۱۱۵ سربازان گمنام عرصه سلامت

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی همگام و همراه همکاران بهداشت در امر واکسیناسیون خوش درخشیدند؛ وجود چنین دانشجویان مایه افتخار و مباهات است.

به گزارش پایگاه خبری چشم راه؛ سید محمد جمالیان در حاشیه بازدید از مرکز فوریت‌های پزشکی و مرکز واکسیناسیون مصلی بیت‌المقدس اراک اظهار کرد: همواره شاهد تلاش های شبانه روزی سربازان گمنام بهداشت بوده ایم که سختی های فراوان این حرفه را به جان خریده و برای توسعه سلامت از هیچ کوششی فروگذاری نکرده اند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های آیت الله دری نجف آبادی که همواره دغدغه سلامت مردم را داشته اند، بیان کرد: در این روزها و شرایط حاکم بر جامعه همکاران بهداشت علاوه بر تشدید نظارت ها، در امر واکسیناسیون نیز بسیار خوش درخشیدند.

جمالیان با اشاره به اینکه ارائه‌ی خدمت‌ بهداشتی و درمانی در ایام نوروز با تمام توان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: اقدامات بهداشتی بسیار با ارزش و اثر گذار هستند که این مهم در دوران اپیدمی کرونا بیش از گذشته پررنگ شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی بیان کرد: خدارا شاکریم که سربازان گمنام بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی کارشناسانی با تعهد، دلسوز و مقید هستند که حتی در دوران تعطیلات نوروز نیز کماکان در حال فعالیت و نظارت می باشند و این امر جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان همگام و همراه همکاران بهداشت در امر واکسیناسیون بسیار خوش درخشیدند و وجود چنین دانشجویانی مایه افتخار و مباهات است.

جمالیان اضافه کرد: مدیران دانشگاه نیز مانند سایر پرسنل در این روزهای تعطیلات نوروز در میدان هستند و برای خدمت به مردم زمانی برای استراحت و تجدید روحیه نداشته و در آماده باش کامل قرار دارند.

وی در پایان از زحمات شبانه روزی همکاران اورژانس پیش بیمارستانی در بحث مدیریت سفر و نظارت ها تقدیر و تشکر کرد و گفت: خداراشاکریم که در روزهای آخر سال ۱۴۰۰ با افزودن ۲ عدد موتور آمبولانس، تعداد موتورآمبولانس ها به ۶ عدد رسید و امیدواریم که بتوان همچنان در راه توسعه اورژانس پیش بیمارستانی در سال ۱۴۰۱ نیز قدم برداشت.