درصورت نیاز به امداد رسانی باحفط خونسردی به شماره ۱۲۵اطلاع دهید

مرداد 7, 1401
134 بازدید

سرپرست آتش نشانی شهرداری اراک: درصورت نیاز به امداد رسانی باحفط خونسردی به شماره ۱۲۵اطلاع دهید اراک–پایگاه خبری چشم براه: سرپرست آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک از نجات افراد گرفتار شده در آبگیری شهر اراک در طوفان و بارندگی‌های شدید شامگاه امروز خبر داد، و گفت اکنون ۹۰ دستگاه شامل ۶۰ دستگاه پمپ […]

سرپرست آتش نشانی شهرداری اراک:

درصورت نیاز به امداد رسانی باحفط خونسردی به شماره ۱۲۵اطلاع دهید

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
سرپرست آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک از نجات افراد گرفتار شده در آبگیری شهر اراک در طوفان و بارندگی‌های شدید شامگاه امروز خبر داد، و گفت اکنون ۹۰ دستگاه شامل ۶۰ دستگاه پمپ لجن کش و کف شکن و ۳۰ دستگاه خودرو آتش نشانی در حال خدمات رسانی هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه ، به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، آتش‌پاد سوم محسن فضلی افزود: نجات افراد گرفتار شده در آبگرفتگی شهر اراک اولویت فعلی آتش‌نشانی است.

وی افزود: در پی بارش‌های شدید شامگاه امروز در شهر اراک آتش‌نشانی این شهر در آماده باش کامل است و تماس‌های برقراری برای امداد رسانی از سوی آتش‌نشانی لحظه به لحظه است.

وی بیان کرد: تعداد زیادی از افراد به واسطه قطع برق در آسانسورها گرفتار شده‌اند که همه موارد در حال پیگیری و امدادرسانی است.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک خاطر نشان کرد: هم‌اکنون ۶۰ دستگاه پمپ لجن شکن و کف شکن با ۳۰ دستگاه خودروی آتش‌نشانی در حال خدمت‌رسانی است.

فضلی اظهار داشت: پس از نجات گرفتار شدگان در آبگرفتگی‌ها، رفع آبگرفتگی‌ها و شکستگی درختان دنبال می‌شود.

وی بیان کرد: مردم در صورت نیاز به امدادرسانی با حفظ خونسردی موارد را به شماره ۱۲۵ اطلاع دهند.