درچار چوب رقابت های جام حذفی؛ ورزشگاه امام خمینی (ره)اراک آماده پذیرایی خلیج فارس ماهشهر

درچار چوب رقابت های جام حذفی؛ ورزشگاه امام خمینی (ره)اراک آماده پذیرایی خلیج فارس ماهشهر
فروردین 27, 1401
96 بازدید

مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی خبر داد؛ درچار چوب رقابت های جام حذفی؛ ورزشگاه امام خمینی (ره)اراک آماده پذیرایی خلیج فارس ماهشهر   اراک- پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی از آمادگی کامل شرایط ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک برای دیدار دو تیم آلومینیوم اراک وخلیج فارس بندر ماهشهر در چارچوب رقابت […]

مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی خبر داد؛

درچار چوب رقابت های جام حذفی؛ ورزشگاه امام خمینی (ره)اراک آماده پذیرایی خلیج فارس ماهشهر

 

اراک- پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی از آمادگی کامل شرایط ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک برای دیدار دو تیم آلومینیوم اراک وخلیج فارس بندر ماهشهر در چارچوب رقابت های مرحله نیمه نهایی جام حذفی به میزبانی اراک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ عابد حقدادی اظهار کرد: با توجه به بازیِ مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی میان دو تیم آلومینیوم سازی اراک و خلیج فارس بندر ماهشهر تمهیدات لازم در استادیوم امام خمینی(ره) شهر اراک انجام شده است.
وی افزود: در این راستا اقدامات لازم با هدف حضور تماشاگران با ظرفیت ۳۰ درصد در دستورکار اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی قرار گرفت.

وی بیان داشت: درمورد رفع نواقص سرویس بهداشتی؛ مهیا کردن آب آشامیدنی؛ تکمیل دوربین های مداربسته؛ نور محوطه؛ پارکینگ ها و نور داخل استادیوم و… اقدامات لازم انجام شده است.

حقدادی خاطرنشان کرد: با رفع معایب موجود ان‌شاءالله روز دوشنبه در خدمت مردم شریف شهر اراک و استان مرکزی خواهیم بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی؛ در خصوص ظرفیت تعیین شده برای حضور تماشاگران و هواداران، گفت: طبق جلسات برگزار شده و نظر مساعد کمیته ورزش استان؛انشاالله پس از تصویب در شورای تأمین شهرستان اراک،باشگاه آلومینیوم سازی مکلف به فروش بلیط ها با سقف تعیین شده و ظرفیتی که از سوی سازمان لیگ اعلام شده می باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی تأکید کرد:امید می رود برنامه ریزی های خوبی برای حضور بدون دغدغه مردم و ورزش دوستان در استادیوم امام خمینی(ره)اراک صورت گیرد تا بتوانند بعنوان یار دوازدهم تشویق کننده تیم آلومینیوم سازی باشند.

حقدادی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:امید می رود شاهد حضور و موفقیت این تیم در نیمه نهایی و پس از آن در فینال جام حذفی باشیم و تیم آلومینیوم سازی اراک بار دیگر در عرصه فوتبال کشور تاریخ ساز شود.

وی اضافه کرد:برای اولین بار در تاریخ ورزش استان مرکزی؛ تیم آلومینیوم اراک درصورتِ پیروز شدن بعنوان نماینده ی استان به مرحله ی جام حذفی راه پیدا می کند.

وی بیان داشت:قطعا با غیرت و تلاش بازیکنان تیم آلومینیوم قهرمانیِ این تیم دور از دسترس نیست و انشاالله میسر خواهد شد.

وی تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی با همکاری مجموعه دستگاه های انتظامی و امنیتی، استانداری مرکزی،هيأت
فوتبال،راهداری،فرمانداری،شهرداری و دیگر دستگاه های خدمات رسان انجامِ اقدامات لازم‌ را در دستور کار قرار دارند.

وی ادامه داد: خوشبختانه مشکلی برای حضور تماشاگران به منظور تماشای مسابقه فوتبال در روز دوشنبه‌ وجود ندارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی با ابزار امیدواری از حضور چشمگیرِ هواداران و بدنبالِ آن موفقیت تیم آلومینیوم اراک،خاطرنشان کرد:از آنجا که ظرفیت ورزشگاه محدود می باشد،سعی بر این است که این بازی در یک یا دو پارک سطح شهر اراک بصورت مستقیم برای شهروندان پخش شود‌.

حقدادی بیان کرد::امید می‌رود هوادارنی که موفق به دریافت بلیط نشده اند در منزل و در کنار افراد خانوادهداز طریق گیرنده های تلویزیونی،نسبت به تماشای این بازی اقدام کنند.

وی در پایان با ابزار امیدواری از برگزار شدنِ مطلوبِ این رویداد مهم ورزشی،تاکید کرد: انتظار می رود فقط افرادی که موفق به تهیه بلیط شده اند در استادیوم حضور پیدا کنند تا انشاالله این بازی بدوم دغدغه برگزار و مشکلات و پیامدها و جرایمی متوجهِ باشگاه و ورزش استان نشود..