درکنار مجموعه‌های نوآوری مهارت آموزی و خلق تولیدات دانش بنیان هستیم

درکنار مجموعه‌های نوآوری مهارت آموزی و خلق تولیدات دانش بنیان هستیم
بهمن 13, 1400
410 بازدید

مدیرکل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: درکنار مجموعه‌های نوآوری مهارت آموزی و خلق تولیدات دانش بنیان هستیم اراک– مدیرکل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: هدف ایجاد اشتغال؛ توسعه کارآفرینی و مهارت آموزی و خلق تولیدات دانش بنیان است؛ و در این خصوص در کنار مجموعه‌های نوآوری هستیم. به گزارش خبرنگار […]

مدیرکل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی:

درکنار مجموعه‌های نوآوری مهارت آموزی و خلق تولیدات دانش بنیان هستیم

اراک– مدیرکل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: هدف ایجاد اشتغال؛ توسعه کارآفرینی و مهارت آموزی و خلق تولیدات دانش بنیان است؛ و در این خصوص در کنار مجموعه‌های نوآوری هستیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ بهزاد سام دلیری در دومین روز از دهه فجر در جریان بازدید مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان مرکزی؛ از پارک فناوری این استان اظهار کرد: بازدید با هدف آشنایی با وظایف و فعالیت های پارک فناوری استان مرکزی و دستاوردهای شرکت‌های فناوری مستقر در پارک علم و فناوری انجام شد.

وی افزود: ما در کنار مجموعه‌های نوآوری هستیم و هدف ما ایجاد اشتغال؛ توسعه کارآفرینی؛ مهارت آموزی و خلق تولیدات دانش بنیان است.

مدیرکل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: جای بسی خوشحالی است که در این پارک زمینه فعالیت و رشد ایده های نو و خلاقانه مبتنی بر دانش روز دنیا فراهم شده است؛ تا فارغ التحصیلان دانشگاه بتوانند از این طریق وارد بازار کسب و کار شوند.

گفتنی است پارک علم و فناوری استان مرکزی از شهریورماه سال ۱۳۸۱ و بر اساس مصوبه شورای گسترش آموزش عالی فعالیت اجرای خود را آغاز کرده است.