در نظام جدید جهانی قدرت آمریکا و صهیونیست رو به افول است

اردیبهشت 9, 1401
148 بازدید

سرلشگر رحیم صفوی در جمع مردم اراک: در نظام جدید جهانی قدرت آمریکا و صهیونیست رو به افول است اراک- پایگاه خبری چشم‌براه: دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب گفت: در نظام جدید جهانی قدرت آمریکا رو به افول است و این نظام بین‌المللی، روند افول رژیم صهیونیستی را نیز سرعت بخشیده است. به […]

سرلشگر رحیم صفوی در جمع مردم اراک:

در نظام جدید جهانی قدرت آمریکا و صهیونیست رو به افول است

اراک- پایگاه خبری چشم‌براه:
دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب گفت: در نظام جدید جهانی قدرت آمریکا رو به افول است و این نظام بین‌المللی، روند افول رژیم صهیونیستی را نیز سرعت بخشیده است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سرلشگر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی در سخنرانی راهپیمایی روز جهانی قدس که در جمع مردم اراک در مصلی این شهر برگزار شد، اظهار کرد: در همین ارتباط جهان به سمت چندقطبی شدن قدرت در حال حرکت و تغییر است و به فضل الهی شکل‌گیری قدرت جهان اسلام و فرهنگ و تمدن نوین اسلامی در نظام جدید جهانی حتمی است.
وی افزود: رژیم صهیونیستی برغم دولت‌سازی ناکام مانده و هرگز نتوانسته ملت‌سازی کند. شکست های پی در پی اسرائیل در سال‌های گذشته کاملاً مشهود است.
وی خاطرنشان کرد: نظرسنجی‌های اخیر رسانه‌های اسرائیلی نشان می‌دهد که ۵۹ درصد صهیونیست ها به دنبال بازگشت و مهاجرت معکوس از اسرائیل به اروپا و آمریکا هستند و رژیم صهیونیستی که نوید امنیت به یهودی های مهاجر از آمریکا و اروپا و آفریقا داده بود، این چنین دچار ناامنی ذهنی و عملی در داخل سرزمین‌های اشغال شده است.

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب بیان کرد: همچنین چالش فرهنگی و تمدنی ایالات متحده آمریکا و قدرت جهان اسلامی نیز به خوبی دیده می‌شود و قدرت گیری جهان اسلام و ملت های اسلامی و جبهه مقاومت به رهبری انقلاب اسلامی ایران که یک قدرت فرهنگی و تمدنی است بر فرهنگ غرب چیره شده است.