دستگیری سارق محتویات داخل خودرو با ۱۳ فقره سرقت در اراک

مرداد 6, 1401
231 بازدید

فرمانده انتظامی اراک خبرداد ؛ دستگیری سارق محتویات داخل خودرو با ۱۳ فقره سرقت در اراک   اراک–پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی شهرستان اراک از دستگیری یک سارق محتویات داخل خودرو و اعترافش به ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از پايگاه خبري […]

فرمانده انتظامی اراک خبرداد ؛

دستگیری سارق محتویات داخل خودرو با ۱۳ فقره سرقت در اراک

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی شهرستان اراک از دستگیری یک سارق محتویات داخل خودرو و اعترافش به ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ”علیرضا معیریان” در اين باره گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت محتويات داخل خودروهای مختلف در شهرستان اراک، بررسی موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی بيان داشت: مأموران انتظامی کلانتری ۱۲ شهرستان اراک با انجام اقدامات پليسي سرانجام موفق به دستگيري یک نفر از سارقان سابقه دار محتويات خودرو در مخفیگاهش در این شهرستان شدند.

وی خاطر نشان کرد: سارق مورد نظر در بازجويي هاي فني پليس به ۱۳ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در اراک اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

معیریان در پايان به مردم توصيه كرد: به منظور پيشگيري از سرقت داخل خودرو، هشدارهاي پليس را رعايت کرده و از قرار دادن وجوه نقد و اشياء قيمتي در داخل وسيله نقليه خودداري کنند.