دستگیری ۳۴ نفر به دلیل ارتکاب جرایم مختلف درخمین

تیر 22, 1401
105 بازدید

در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ؛ دستگیری ۳۴ نفر به دلیل ارتکاب جرایم مختلف درخمین   اراک–پایگاه خبری چشم براه: ۳۴نفر به دلیل ارتکاب جرایم مختلف در اجرای پنجمین مرحله طرح ظفر درشهرستان خمین دستگیر و با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، فرمانده انتظامی شهرستان […]

در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ؛

دستگیری ۳۴ نفر به دلیل ارتکاب جرایم مختلف درخمین

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
۳۴نفر به دلیل ارتکاب جرایم مختلف در اجرای پنجمین مرحله طرح ظفر درشهرستان خمین دستگیر و با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، فرمانده انتظامی شهرستان خمین بابیان مطلب بالا گفت:: در برنامه ریزی جامع اجرایی شهرستان خمین در ارتقاء امنیت اجتماعی و در پاسخگویی به مطالبات شهروندان، هشتمین مرحله از طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، در این شهرستان عملیاتی شد.

سرهنگ هادی افراسیابی با بیان اینکه طرح عملیاتی به مدت ۴ روز در ۶ نقطه از شهرستان خمین اجرایی شد، به مهم ترین دستاوردهای به دست آمده در این طرح اشاره و خاطرنشان کرد: در این طرح عملیاتی با ایجاد تمهیدات مختلف، برخورد با سارقان، خرده فروشان مواد مخدر، اراذل و اوباش ، تخلفات راهنمایی و رانندگی و دیگر جرایم در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی برخورد با سارقان را بعد ديگري از اهداف اجراي اين طرح برشمرد و اظهار داشت: همچنين در مدت زمان اجراي اين طرح در شهرستان خمین، ۹ نفر سارق دستگير و ۱۶ فقره انواع سرقت نیز از آنان كشف شد.

وی با اشاره به تشديد طرح هاي انضباط ترافیکی در مدت زمان اجرای این طرح یادآور شد: بخشی دیگر از اقدامات پلیس در اجرای این طرح، توقیف ۱۸ دستگاه خودرو و ۲۹ دستگاه موتور سیکلت متخلف، به منظور ارتقاء امنیت ترافیکی بوده است که بی تردید این رویکرد همچنان با قاطعیت تمام ادامه خواهد داشت.

افراسیابی در پایان افزود: تلفن ۱۱۰ در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت گزارش هاي مردمي است و به منظور بهبود هر چه كيفي تر اجرای طرحهای مختلف ارتقاء امنیت اجتماعی ، شهروندان مي توانند از طريق سامانه های تلفنی۱۱۰ و ۱۹۷ هر گونه نقطه نظرات و پيشنهادات خود را به مسئولان انتظامي منعكس كنند.