دشمن در جنگ ترکیبی امید مردم را نشانه گرفت/ جهاد امیدآفرینی راهکار خنثی‌سازی توطئه‌ها

تیر 8, 1401
143 بازدید

فرمانده سپاه روح‌الله مرکزی: دشمن در جنگ ترکیبی امید مردم را نشانه گرفت/ جهاد امیدآفرینی راهکار خنثی‌سازی توطئه‌ها   ساوه– پایگاه خبری چشم براه: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه دشمن در جنگ ترکیبی امید مردم را نشانه گرفت؛ گفت: یکی از مهمترین راهکارهای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان امیدآفرینی است. به گزارش پایگاه […]

فرمانده سپاه روح‌الله مرکزی:

دشمن در جنگ ترکیبی امید مردم را نشانه گرفت/ جهاد امیدآفرینی راهکار خنثی‌سازی توطئه‌ها

 

ساوه– پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه دشمن در جنگ ترکیبی امید مردم را نشانه گرفت؛ گفت: یکی از مهمترین راهکارهای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان امیدآفرینی است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سردار محسن کریمی، در جمع پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه ساوه اظهار کرد: بسیج در همه بحران ها حضور موفق و کارآمد داشته و در طول ۴۳ سال گذشته همواره با نشاط و بالنده در امر خدمت به مردم شتابنده گام برداشته است.

وی بسیج را یک نهاد مردمی ولایتمدار و قدرتمند و تمام کننده مشکلات مردم عنوان کرد و افزود: ورود بسیج در هر عرصه‌ای برطرف کننده مشکلات است و کار بسیج نجات بخشی در امورات مردم و جامعه است.

کریمی با توصیه براینکه بسیجیان در کنار رسالت مهم جهاد، تبیین جهاد امیدآفرین را در دستور کار قرار دهند افزود: پایگاه های بسیج به عنوان مصداقی از یک نظام اسلامی در محله، نقش مهمی در امید آفرینی دارند و باید با وحدت و همبستگی همه جانبه که در سطح محلات ایجاد می کنند کانون های امیدآفرینی و تحقق جهاد تبیین در سطح جامعه شوند.