دفتر بسیج تخصصی تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی اراک افتتاح شد

دفتر بسیج تخصصی تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی اراک افتتاح شد
شهریور 16, 1401
43 بازدید

با حضور رئیس بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور؛ دفتر بسیج تخصصی تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی اراک افتتاح شد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: رئیس بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور گفت: تسهیلگری امور مربوط به حوزه تجارت و توجه به بخش بین الملل مهمترین کارکرد بسیج تخصصی تجار و فعالان اقتصادی […]

با حضور رئیس بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور؛

دفتر بسیج تخصصی تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی اراک افتتاح شد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
رئیس بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور گفت: تسهیلگری امور مربوط به حوزه تجارت و توجه به بخش بین الملل مهمترین کارکرد بسیج تخصصی تجار و فعالان اقتصادی کشور است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه غلامرضا حسین پور در حاشیه آیین افتتاح پایگاه تخصصی بسیج تجارت و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک افزود: تمامی فعالیت‌های دفتر بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور با هدف بهبود معیشت مردم صورت می‌گیرد و با همدلی بین بخش خصوصی و دولتی می توان شاهد بهبود معیشت مردم شد.

وی با اشاره به اینکه، این دفتر با همدلی و تعامل دیگر دستگاه‌ها می‌تواند در رفع موانع و معضلات تولید، تولیدکنندگان و صنعتگران موثر واقع شود، اظهار کرد: بدیهی است افزایش تولید و تقویت صادرات موجب رونق تولید و بهبود اقتصاد و معیشت مردم می‌شو.

وی بابیان اینکه دفتر بسیج تجار و فعالان اقتصادی در اکثر استان های کشور فعال شدند، خاطرنشان کرد: فعالیت دفتر بسیج تخصصی تجار و فعالان اقتصادی کشور در استان مرکزی از سال گذشته آغاز شده و امروز با افتتاح رسمی دفتر، فعالیت آن شتاب خواهد گرفت.

گفتنی است در این نشست ناصر بیکی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان مرکزی گزارشی از فعالیت‌های این اتاق و رفع بسیاری از موانع تولید با تعامل دستگاه‌های دولتی و نشست شورای بخش دولتی و بخش خصوصی در استان مرکزی ارایه کرد.