دولت موظف به اجرای طرح جهش تولید مسکن است

دولت موظف به اجرای طرح جهش تولید مسکن است
دی 30, 1400
377 بازدید

استاندار استان مرکزی عنوان کرد: دولت موظف به اجرای طرح جهش تولید مسکن است اراک– استاندار مرکزی گفت: طرح جهش تولید مسکن از سوی نمایندگان مجلس به صورت قانونی تصویب شده و دولت موظف به اجرای آن است. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ فرزاد مخلص الائمه در حاشیه بازدید از اجرای طرح جهش […]

استاندار استان مرکزی عنوان کرد:

دولت موظف به اجرای طرح جهش تولید مسکن است

اراک– استاندار مرکزی گفت: طرح جهش تولید مسکن از سوی نمایندگان مجلس به صورت قانونی تصویب شده و دولت موظف به اجرای آن است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ فرزاد مخلص الائمه در حاشیه بازدید از اجرای طرح جهش تولید مسکن در دلیجان در جمع خبرنگاران؛ اظهار کرد: طرح جهش تولید مسکن از برنامه های شاخص و جدی دولت است و از سوی نمایندگان مجلس به صورت قانونی تصویب شد و دولت موظف به اجرای آن است.

وی خاطرنشان کرد: طرح ساخت مسکن ۳۶ واحدی کمیته امداد خمینی(ره) در دلیجان نیز در حال اجراست.

استاندار مرکزی با بیان اینکه برای اجرای طرح نهضت تولید مسکن در شهرستان محلات و دلیجان مشکل تامین زمین مناسب وجود دارد؛ افزود: انتظار می‌رود به تعداد متقاضیان که تمایل و آمادگی دارند؛ برای دریافت زمین کارها به خوبی و با مدیریت و کفایت انجام شود.

مخلص الائمه خاطرنشان کرد: طرح جهش تولید مسکن از برنامه های شاخص و جدی دولت است و سوی نمایندگان مجلس به صورت قانونی تصویب و دولت موظف به اجرای آن است.