دومین مرحله رقابت انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت مردان کشور در اراک پایان یافت

دومین مرحله رقابت انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت مردان کشور در اراک پایان یافت
شهریور 31, 1400
484 بازدید

  اراک– دومین مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت آقایان به میزبانی استان مرکزی با شناخت نفرات برتر در اراک پایان یافت. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، این رقابت‌ها در بخش پیست شیب دار در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان باشرکت ۴۵ ورزشکار در اراک برگزارشد. که در نهایت در ماده […]

 

اراک– دومین مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت آقایان به میزبانی استان مرکزی با شناخت نفرات برتر در اراک پایان یافت.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، این رقابت‌ها در بخش پیست شیب دار در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان باشرکت ۴۵ ورزشکار در اراک برگزارشد. که در نهایت در ماده ۱۰۰ متر جوانان میلاد دباغ از اصفهان بر سکوی نخست ایستاد، پوری صدر رجبی از خراسان رضوی نایب قهرمان شد و علیرضا اکبری نژاد از فارس مقام سوم را به دست آورد.
در ماده ۲۰۰ متر جوانان نیز، امیرگورکی و آزاد همتی به ترتیب اول و دوم شدند و شروین اولیا زاده در جایگاه سوم ایستاد.
بر اساس این گزارش، در ماده ۱۰۰ متر بزرگسالان، محمد امین حیدری، پوریا قاسمپور و صالح رشید به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در ماده ۲۰۰ متر بزرگسالان محمد صالحی برسکوی نخست ایستاد، میلاد صالحی نایب قهرمان شد و محمد سروش مهر بر سکوی سوم تکیه زد.
در ماده تست ناتوانی بزرگسالان، محمد امین حیدری از زنجان، امیر بهزادی بروجنی از چهارمحال و بختیار و علی راوری از خراسان رضوی به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
رئیس روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار سایت خبری چشم براه گفت: مسابقات در بخش پیست ۲۰۰ متر شیب دار برگزارشد.
محمد همتی خاطرنشان کرد: سه نفر برتر مجموع رنکینگ هر دو پیست در دو بخش سرعت و استقامت، در گروه سنی انتخاب و با توجه به اینکه مسابقات انتخابی تیم ملی اسکیت در این مرحله درپیست ۲۰۰ متر شیب دار برگزار شد، نفرات برتر به مرحله بعدی راه خواهند یافت

برچسب‌ها:, ,