دیدار هیئت اعزامی استان مرکزی با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبادان

دیدار هیئت اعزامی استان مرکزی با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبادان
خرداد 18, 1401
137 بازدید

دیدار هیئت اعزامی استان مرکزی با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبادان   اراک– پایگاه خبری چشم براه: جمعی از مسئولین استان مرکزی به عنوان هیئت اعزامی استان؛ ضمن بازدید از خرابه‌های ساختمان متروپل آبادان،با شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهرستان دیدار و گفتگو کردند. گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از […]

دیدار هیئت اعزامی استان مرکزی با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبادان

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
جمعی از مسئولین استان مرکزی به عنوان هیئت اعزامی استان؛ ضمن بازدید از خرابه‌های ساختمان متروپل آبادان،با شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در این بازدید ودیدار شهردار اراک ضمن ابراز تاسف از حادثه پیش آمده برای مردم همیشه قهرمان آبادان، گفت: حادثه غم انگیز متروپل اگرچه به عنوان نماد ناکارآمدی ساختاری و بی کفایتی مدیریتی فاسدان منفعت طلب ساخته می شود، اما این حادثه غم انگیز امروز به یک فریاد مردمی تبدیل شده است که مطالبه حقوق مستضعفان نفی تبانی و زد و بند و مجازات خاطیان و مجرمان از جمله آن‌ها است.

کریمی اظهار کرد: در فاجعه متروپل نه تنها یک بنای سست فروریخت، بلکه شاهد ریزش مبنای فکری غلطی بودیم که رعایت قوانین و مقررات ملی را در همه زمینه ها نادیده گرفته و بر خلاف ارزش های دینی ملی بدان پایبند نبود.

بر اساس این گزارش، رئیس و اعضای شورای اسلامی و سرپرست شهرداری آبادان در نشست صمیمی باهیئت اعزامی استان مرکزی در ساختمان شورای اسلامی آبادان، ضمن قدردانی از حضور هیئت اعزامی استان مرکزی به آبادان و ابراز همدردی به تشریح آخرین وضعیت حادثه متروپل پرداخت.
همچنین در این نشست شهردار اراک گفت: هیئت اعزامی استان مرکزی واراک برای تسلیت و تعزیت به خانواده های وابراز همدردی این فاجعه تاسف بار، به شهر آبادان سفر کرده است.
گفتنی است، رئیس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای و شهردار اراک، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مرکزی و معاون سپاه روح الله استان مرکزی هیئت اعزامی به شهرستان آبادان را تشکیل دادند.