رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک، بر کیفی‌سازی امور آموزش تاکید کرد/ برای بین‌المللی شدن زیرساخت‌ها فراهم شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک، بر کیفی‌سازی امور آموزش تاکید کرد/ برای بین‌المللی شدن زیرساخت‌ها فراهم شود
مهر 5, 1400
401 بازدید

  اراک– رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: معاونت های دانشکده ها پویاتر، دانشگاهی پویا و قوی تر را می سازد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، سید محمد جمالیان در نشست هم اندیشی هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اراک، بر پویا تر بودن دانشکده‌ها و توجه ویژه به بحث آموزش، نظارت اساتید، کیفی […]

 

اراک– رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: معاونت های دانشکده ها پویاتر، دانشگاهی پویا و قوی تر را می سازد.
به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، سید محمد جمالیان در نشست هم اندیشی هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اراک، بر پویا تر بودن دانشکده‌ها و توجه ویژه به بحث آموزش، نظارت اساتید، کیفی سازی و حضور مفید اعضای هیئت علمی تاکید کرد وی افزود: در کنار این موارد اگر قرار است به سمت و سوی بین المللی شدن پیش برویم، حتما باید زیر ساخت های لازم را نیز فراهم کنیم.

وی خاطر نشان کرد : باید با برنامه ریزی و تلاش برنامه هایی که ریل گذاری شده را در مسیر خود به حرکت درآوریم و نگذاریم از مسیر خود منحرف شود.

جمالیان بیان داشت : با رایزنی هایی که با معاون فرهنگی و دانشجویی صورت گرفته، امیدواریم خوابگاه شکری با تامین اعتبار لازم هر چه سریعتر راه اندازی شود.

وی از چسبیدن موج شش به موج فعلی ابراز نگرانی کرد و گفت : از معاونین، مدیران و مسئولان دانشگاه در تمام واحد ها می خواهیم در اتخاذ تصمیمات خود کمی درنگ و با تامل تر اقدام کنند

وی به آغاز کلاس های درس اشاره و از زحمات معاونت فرهنگی و دانشجویی و معاونت آموزش تشکر کرد و بر نظارت بر کیفی سازی امور آموزش تاکید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک، در پایان از معاونت های بهداشت به خاطر سرعت خوب واکسیناسیون، معاونت درمان به خاطر مدیریت تخت های بیمارستانی و البته انتقال بیماران روان پزشکی به مجموعه هاشمی سنجانی، معاونت توسعه که سهم بزرگی در روند رو به جلوی معاونت های دیگر با تامین منابع و ساخت و راه اندازی زیرساخت های لازم دارد، تشکر کرد.

برچسب‌ها:, ,