رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک: ۳۹۰ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۸ نفر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:  ۳۹۰ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۸ نفر
شهریور 25, 1400
242 بازدید

  اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بر،اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۹۰ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم به راه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان عصر پنجشنبه در ارتباط با آخرین […]

 

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بر،اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۹۰ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم به راه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان عصر پنجشنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع نیست تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۹۱ هزار و ۵۶۶ نفر رسیده است.

وی افزود: از ۳۹۰ مورد جدید در استان مرکزی، ۴۷ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که مورد مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: ۳۴۳ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.

جمالیان اظهار کرد: متأسفانه در این مدت ۱۵ مورد فوتی در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلاء به این ویروس ۲ هزار و ۶۳۶ نفر می‌رسد.