رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی معرفی شد

رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی معرفی شد
آذر 1, 1401
57 بازدید

رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی معرفی شد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: جانشین ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور، ضمن بیان اینکه فعالیت این ستاد در ۴ محور و ۱۵۰ برنامه کاربردی ساماندهی شده است، گفت: خدمت در ستاد های توسعه و بازسازی اعتات مقدسه، فرصت مغتنم و سعادتی […]

رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی معرفی شد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
جانشین ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور، ضمن بیان اینکه فعالیت این ستاد در ۴ محور و ۱۵۰ برنامه کاربردی ساماندهی شده است، گفت: خدمت در ستاد های توسعه و بازسازی اعتات مقدسه، فرصت مغتنم و سعادتی از که نصیب خادمان حسینی شده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی، نامجو در آیین تکریم و معارفه رئیس جدید ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی افزود: امیدواریم بتوانیم حداکثر بهره گیری معنوی از این فرصت مغتنم داشته باشیم.
وی از برنامه های محوری به عنوان رویکرد جدید ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات یاد کرد و خاطرنشان کرد: فعالیت‌های این ستاد در ۱۴ محور و ۱۵۰ برنامه کاربردی ساماندهی شده است.
وی بیان داشت: استان مرکزی جایگاه ویژه‌ای در امر توسعه و بازسازی اعتاب مقدسه دارد و امیدواریم در دوره مدیریتی جدید نیز این جایگاه حفظ و تقویت شود.
نامجو از اخلاص به عنوان رمز موفقیت در فعالیت‌های دینی و به ویژه فعالیت‌های مرتبط با فرهنگ عاشورا و گفتمان حسینی یاد کرد و افزود: خدمت در ستادهای توسعه و بازسازی اعتاب مقدسه، فرصت مغتنم و سعادتی است که نصیب خادمان حسینی شده است و امیدواریم بتوانیم حداکثر بهره‌گیری معنوی را از این فرصت مغتنم داشته باشیم.
براساس این گزارش ، در این آیین
معاون فرهنگی و جذب مشارکت‌های مردمی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور نیز از شبکه‌سازی و تقویت ارتباط با اقشار مختلف مردم به عنوان محور اصلی فعاليت‌هاي فرهنگی این ستاد یاد کرد و گفت: تمامی فعالیت‌های ستاد، مردم محور و مردم پایه است.
افضلی افزود: در سال جاری ۹۰۰ نفر از خادمان فعال در ستادهای استانی از پروژه‌های اجرا شده و در حال اجرای ستاد در اعتاب مقدسه بازدید خواهند کرد و این رقم در سال آینده به دوبرابر افزایش می‌یابد.
رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی نیز در این آیین در سخنانی خدمت در ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات و ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) را افتخاری معنوی عنوان کرد و با اشاره به این که زیارت کربلا از آرزوهای شهدا بود، خاطرنشان کرد: با همت سردار دلها شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی مسیر درخشان توسعه و بازسازی اعتاب مقدسه پیش روی مردم ولایتمدار ایران اسلامی گشوده شده است و همه باید قدردان این فرصت به عنوان یک توفیق الهی باشیم.
رحیم غلامی افزود. استفاده از ظرفیت‌های بی بدیل موکب‌ها در خدمات‌رسانی به مردم در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و حفظ و تقویت آرمان‌هاي انقلاب اسلامی و نیز تقویت وحدت و انسجام اجتماعی به عنوان یکی از رویکردهای مهم ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی مورد توجه بیشتری قرار می‌گیرد.
در این آیین رحیم غلامی به عنوان رئیس جدید ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی معرفی و از خدمات رییس وجانشین پیشین این ستاد قدردانی شد.