رئیس میراث فرهنگی خنداب خبر داد؛ تکمیل فاز اول ساخت بازارچه صنایع‌دستی خنداب

رئیس میراث فرهنگی خنداب خبر داد؛ تکمیل فاز اول ساخت بازارچه صنایع‌دستی خنداب
بهمن 30, 1400
169 بازدید

رئیس میراث فرهنگی خنداب خبر داد؛ تکمیل فاز اول ساخت بازارچه صنایع‌دستی خنداب اراک– رئیس اداره میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع دستی شهرستان خنداب از اتمام فاز اول ساخت بازارچه صنایع دستی این شهرستان خبر داد و گفت: این پروژه از جمله طرح‌های مصوب سفر وزیر به استان مرکزی است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری […]

رئیس میراث فرهنگی خنداب خبر داد؛ تکمیل فاز اول ساخت بازارچه
صنایع‌دستی خنداب

اراک– رئیس اداره میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع دستی شهرستان خنداب از اتمام فاز اول ساخت بازارچه صنایع دستی این شهرستان خبر داد و گفت: این پروژه از جمله طرح‌های مصوب سفر وزیر به استان مرکزی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی احمد میرزایی اظهار کرد: بازارچه صنایع‌دستی شهر خنداب که جزء پروژه‌های مصوب سفر وزیر به استان مرکزی است، تیر ماه امسال با پیگیری‌های محمد حسن آصفری نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان خنداب فاز اول این پروژه با اعتبار ۵ میلیارد ریال آغاز و فنداسیون، دیوار کشی و سفت کاری، برای ۸ غرفه با مساحت ۱۲۶ متر در دو طبقه تکمیل شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان خنداب افزود: امسال نیز در حال پیگیری برای دریافت اعتبار ساخت برای مرحله پایانی ساخت آن هستیم و به محض دریافت آن مراحل تکمیلی ساخت انجام خواهد شد.

میرزائی با اشاره به اینکه این بازارچه در منطقه تجاری و پرتردد شهرستان و با هدف حمایت از تولیدکنندگان و اشتغالزایی چرخه تولیدات صنایع‌دستی در حال احداث است گفت: بعد از اتمام، غرفه‌های آن برای عرضه مستقیم محصولات تولیدی صنایع‌دستی به هنرمندان صنایع‌دستی شهرستان تحویل داده می‌شود تا با تکمیل این پروژه شاهد رونق دوباره تولیدات صنایع‌دستی شهرستان باشیم.