رئیس هیأت بوکس استان مرکزی انتخاب شد

رئیس هیأت بوکس استان مرکزی انتخاب شد
مرداد 2, 1402
98 بازدید

رئیس هیأت بوکس استان مرکزی انتخاب شد   اراک –پایگاه خبری چشم براه: رئیس هیأت بوکس استان مرکزی با برگزاری مجمع انتخابات این هیأت در اراک انتخاب شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه؛ مجمع انتخابات هیأت بوکس استان مرکزی با حضور دبیر فدراسیون بوکس، سرپرست ورزش و جوانان استان و اعضا مجمع در اداره […]

رئیس هیأت بوکس استان مرکزی انتخاب شد

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
رئیس هیأت بوکس استان مرکزی با برگزاری مجمع انتخابات این هیأت در اراک انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه؛ مجمع انتخابات هیأت بوکس استان مرکزی با حضور دبیر فدراسیون بوکس، سرپرست ورزش و جوانان استان و اعضا مجمع در اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی برگزار و احمد میرزایی رئیس پیشین مجدداً با اکثریت آرا برای برای مدت ۴ سال دیگر به سمت رئیس هیأت بوکس استان مرکزی انتخاب شد.

بر اساس این گزارش برای تصدی رئیس هیأت بوکس، احمد میرزایی و خشایار اسفندیاری دو داوطلب بودند که در نهایت احمد میرزایی با کسب ۱۴ رای از ۱۸ رای ماخذه برای مدت چهار سال به این سمت انتخاب شد.
همچنین اعضای هیئت رئیسه، هیأت بوکس استان مرکزی به شرح زیر انتخاب شدند:
محمد صادق شیعه نایب رئیس، خلیل عسگری کارشناس خبره، احمد احمدی خزانه‌دار، مسعود شوکت و مهدی کریمی به عنوان اعضای هیئت رئیسه انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، دراین نشست دبیرکل فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران گفت: استان مرکزی در ورزش بوکس از ظرفیت و پتانسیل خوب و بالای برخوردار است. انتظار می‌رود رئیس هیأت بوکس با حمایت اداره کل ورزش و جوانان و بهره‌مندی از تجربی پیشکسوتان و دیگر نیروهای فعال از این پتانسیل هاوظرفیت های موجود در جهت پیشرفت و توسعه ورزش بوکس استفاده کند.
علی دانشمند فرد افزود: البته همدلی و وفاق در کنار بهره‌مندی از استعداد ها و تجربه پیشکسوتان رمز موفقیت و گسترش در پیشبرد اهداف ورزش به شمار می‌رود.
وی اضافه کرد: همچنین روسأی هیأت های در استان ها باید جذب نوجوانان و جوانان را برای پشتوانه سازی ورزش بوکس را در دستورکار و برنامه های خود قرار دهند. البته از امر آموزش هم نباید غافل شد.

درپایان احمد میرزایی برنامه های چهار ساله خود را ارائه داد.