رئیس هیأت تنیس استان مرکزی انتخاب شد

مرداد 30, 1401
68 بازدید

با حضور رئیس فدراسیون ؛ رئیس هیأت تنیس استان مرکزی انتخاب شد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مجمع انتخاباتی رئیس هیأت تنیس استان مرکزی با حضور رئیس فدراسیون در اراک برگزار، و علیرضا قیصری برای چهار سال به سمت رئیس این هیأت انتخاب شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، مجمع انتخاباتی رئیس […]

با حضور رئیس فدراسیون ؛

رئیس هیأت تنیس استان مرکزی انتخاب شد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مجمع انتخاباتی رئیس هیأت تنیس استان مرکزی با حضور رئیس فدراسیون در اراک برگزار، و علیرضا قیصری برای چهار سال به سمت رئیس این هیأت انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، مجمع انتخاباتی رئیس هیأت تنیس استان مرکزی با حضور داود عزیزی رئیس فدراسیون، عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی و سایر اعضا در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این مجمع انتخاباتی، علیرضا قیصری با کسب ۱۹ رای از ۲۰ رای ماخوذه برای ۴ سال دیگر به سمت رئیس هیأت تنیس استان مرکزی انتخاب شد.

گفتنی است، تا انتخاب رییس جدید، نیما امینی فر حدود یک سال با عنوان سرپرست هیأت تنیس، سکاندار این هیأت بود.

همچنین در حاشیه انتخابات، شهرزاد داراب پور به سمت نایب رئیس، مریم پارسامهر به سمت خزانه دار، مهدیه کریمی، نیما امینی فر و علیرضا قدمیان به عنوان اعضای هیئت رئیسه و احمد یعقوبی به سمت بازرس از سوی اعضای مجمع انتخاب شدند.
در پایان از زحمات یک ساله نیما امینی فر سرپرست این هیأت با اهداء لوح تقدیر شد.