رئیس هیأت سوارکاری استان در ارتقاء این ورزش تلاش کند

رئیس هیأت سوارکاری استان در ارتقاء این ورزش تلاش کند
مهر 22, 1400
460 بازدید

رئیس هیأت سوارکاری استان در ارتقاء این ورزش تلاش کند اراک– مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: رئیس جدید هیات سوارکاری استان مرکزی در راستای ارتقاء این ورزش که هم اکنون در استان مغفول مانده، تلاش کند. البته اداره کل هم از هیچگونه تعامل و همکاری دریغ نمی‌کند. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم […]

رئیس هیأت سوارکاری استان در ارتقاء این ورزش تلاش کند

اراک– مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: رئیس جدید هیات سوارکاری استان مرکزی در راستای ارتقاء این ورزش که هم اکنون در استان مغفول مانده، تلاش کند. البته اداره کل هم از هیچگونه تعامل و همکاری دریغ نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم به راه عابد حقدادی در مجمع انتخابات رئیس هیأت ورزش سوارکاری استان مرکزی با حضور رئیس فدراسیون در اراک برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم رئیس هیأت جدید (محمد فرجی) که با آرای قاطع انتخاب شده است، تمام تلاش خود را برای ارتقاء این ورزش که در استان نسبت به دیگر استان‌های کشور عقب است به کار ببندد.
وی افزود: برخی از روسای هیأت‌های ورزشی ابتدا خیلی قوی و جدی وارد میدان می شوند اما پس از گذشت مدتی دچار روزمرگی و کارهای فرسایشی می گردد. به نحوی که در همین راستا گاهی دوران پیش می‌آید که تا یک سال از رئیس هیأت خبری نیست. انتظار داریم هیأت سوارکاری این گونه نباشد.
وی ادامه داد: انتظار داریم مطالبه‌گری جامعه سوارکاری در دستور کار قرار بگیرد و تداوم داشته باشد و البته از فدراسیون سوارکاری هم انتظار داریم حمایت‌های خود را از هیأت سوارکاری استان بیشتر کند تا بتوانیم این هیأت را به جایگاه واقعی خودش برسانیم و این عقب‌ماندگی جبران شود. البته همانطور که گفتم اداره کل ورزش و جوانان نیز از هیچ گونه همکاری و حمایت دریغ نخواهد کرد.

حقدادی خاطرنشان کرد: امیدواریم با جدیت و تلاش و انگیزه این رشته ورزشی یعنی سوارکاری که در آموزه های دینی هم با آن تاکید شده است، خیلی جدی در استان پیگیری شود و در کنار این موضوع نیز به ورزش همگانی شدن آن توجه گردد.

گفتنی است در پایان از زحمات و تلاش‌های روسای پیشین هیأت سوارکاری اسماعیل تاج آباد، بهرام نجفی زاده و محمد رجائیان قدردانی شد

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، در پایان برای انتخاب رئیس هیات سوارکاری استان مرکزی رای گیری شد که محمد فرجی برای مدت چهارسال به عنوان رئیس هیات انتخاب شد.

برچسب‌ها: