راهیابی تیم والیبال بانوان دانشگاه علوم پزشکی اراک به مسابقات کشوری کارکنان دولت

اردیبهشت 26, 1401
95 بازدید

راهیابی تیم والیبال بانوان دانشگاه علوم پزشکی اراک به مسابقات کشوری کارکنان دولت   اراک– پایگاه خبری چشم براه: کارشناس مسئول امور رفاهی و تربیت بدنی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی از راهیابی تیم والیبال بانوان این دانشگاه به مسابقات کشوری کارکنان دولت خبر داد. سارا والی زاده در گفت وگو با پایگاه خبری […]

راهیابی تیم والیبال بانوان دانشگاه علوم پزشکی اراک به مسابقات کشوری کارکنان دولت

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
کارشناس مسئول امور رفاهی و تربیت بدنی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی از راهیابی تیم والیبال بانوان این دانشگاه به مسابقات کشوری کارکنان دولت خبر داد.

سارا والی زاده در گفت وگو با پایگاه خبری چشم براه اظهار کرد: مسابقات والیبال بانوان کارکنان دولت منطقه ۴ کشور به میزبانی استان خوزستان شهر اهواز برگزار شد، که تیم والیبال بانوان دانشگاه علوم پزشکی اراک با غلبه بر حریفان خود و بدون باخت جام قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را نصیب خود کرد و جواز حضور در مسابقات کشوری والیبال بانوان کارکنان دولت را به دست آورد.

وی افزود: تیم های والیبال بانوان؛ آمادگی جسمانی بانوان و آقایان و تنیس روی میز آقایان دانشگاه علوم پزشکی اراک در مسابقات منطقه چهار کشور حضور داشتند و با تیم های استان ایلام، لرستان، کرمانشاه، همدان و خوزستان به رقابت پرداختند.

ولی زاده خاطرنشان کرد: رشته آمادگی جسمانی آقایان با درخشش اعضای تیم و کسب مدال‌های رنگارنگ موفق به کسب نایب قهرمانی شد، اما در گروه بانوان با توجه به تکمیل نبودن رده های سنی در گروه تیمی موفق به کسب مقام نشد، اما در رشته انفرادی اکرم علیدادی مقام سوم را به دست آورد و مدال برنز را دریافت کرد.