راهیابی فوتسال آلومینیوم ایران، به مرحله نهایی فوتسال کارگران لیگ دسته یک کشور

شهریور 10, 1401
120 بازدید

راهیابی فوتسال آلومینیوم ایران، به مرحله نهایی فوتسال کارگران لیگ دسته یک کشور     اراک– پایگاه خبر چشم براه: تیم فوتسال آلومینیوم ایران(ایرالکو) در مسابقات منطقه‌ای فوتسال کارگران لیگ دسته یک کشور با شکست حریفان خود به همراه تیم شهرداری مشهد به مرحله نهایی این رقابت‌ها راه یافت. به گزارش، خبرنگار پایگاه خبری چشم […]

راهیابی فوتسال آلومینیوم ایران، به مرحله نهایی فوتسال کارگران لیگ دسته یک کشور

 

 

اراک– پایگاه خبر چشم براه:
تیم فوتسال آلومینیوم ایران(ایرالکو) در مسابقات منطقه‌ای فوتسال کارگران لیگ دسته یک کشور با شکست حریفان خود به همراه تیم شهرداری مشهد به مرحله نهایی این رقابت‌ها راه یافت.

به گزارش، خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، مسابقات فوتسال کارگران لیگ دسته یک منطقه ای کشور در چهار گروه در ۴ منطقه کشور پیگیری شد، که مسابقات گروه دوم در اراک به میزبانی آلومینیوم ایران برگزار شد. واز هرگروه دوتیم به مرحله نهایی راه یافتند.

در گروه دوم تیم های آلومینیوم ایران، بانک دی تهران، شهرداری مشهد، منطقه ۷ عملیات گاز همدان، شرکت داروسازی شهید قاضی تبریز و بازار گستر پگاه قزوین شرکت داشتند.

بر اساس این گزارش، مسابقات به صورت دوره ای به مدت یک هفته در سالن ورزشی شرکت آلومینیوم در اراک پیگیری شد، باتوجه به اینکه از هر گروه در چهارمنطقه دو تیم به مرحله نهایی راه می یابند، بنابراین تیم های آلومینیوم ایران و شهرداری مشهد با شکست حریفان خود جواز حضور در مرحله نهایی این مسابقات را به دست آوردند.

در رده‌بندی تیمی هم، آلومینیوم ایران (ایرالکو)؛ شهرداری مشهد و بانک دی تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

گفتنی است، در اختتامیه مسابقات از خبرنگاران ورزشی که این مسابقات را پوشش داده بودند توسط آلومینیوم ایران با اهدای هدایای قدردانی شد.