راه اندازی مرکز ماده ۱۶ استان ویژه مردان در اراک

بهمن 2, 1401
71 بازدید

سرپرست بهزیستی مرکزی خبر داد؛ راه اندازی مرکز ماده ۱۶ استان ویژه مردان در اراک   اراک– پایگاه خبری چشم براه: سرپرست بهزیستی استان مرکزی از راه اندازی مرکز ماده ۱۶ ویژه مردان در استان مرکزی خبر داد و گفت: قرار است این مرکز برای درمان معتادان متجاهر مرد در اراک را اندازه شود. به […]

سرپرست بهزیستی مرکزی خبر داد؛

راه اندازی مرکز ماده ۱۶ استان ویژه مردان در اراک

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
سرپرست بهزیستی استان مرکزی از راه اندازی مرکز ماده ۱۶ ویژه مردان در استان مرکزی خبر داد و گفت: قرار است این مرکز برای درمان معتادان متجاهر مرد در اراک را اندازه شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه ، به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مرکزی، محمد زیدوند با اشاره به اینکه راه‌اندازی مرکز ماده ۱۶ ترک اعتیاد برنامه اولویت‌دار این اداره کل است، افزود: این مرکز در استان مرکزی از طریق فراخوانی که منتشر گردیده به زودی راه اندازی می شود.
.وی با اشاره به اینکه در محل مرکز ماده ۱۶ معتادان متجاهر برای درمان و ترک اعتیاد نگهداری می شوند، گفت: مدت ماندگاری این افراد در این مرکز در صورت تمدید تا ۶ ماه می باشد.
زیدوند بیان داشت: اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی واجد شرایط با اولویت افرادی که از کمیسیون ماده ۲۶ اداره کل بهزیستی استان مرکزی مجوز قانونی را کسب و مجوز مربوطه در زمینه اعتیاد؛ درمان و بازتوانی معتادین متجاهر از دبیرخانه مذکوردریافت کرده‌اند می‌توانند جهت شرکت درفراخوان اقدام کنند.
گفتنی است، متقاضیان جهت اطلاع و آگاهی بیشتر از شرایط فراخوان مرکز ماده ۱۶ می توانند به معاونت پیشگیری بهزیستی استان مرکز یا به درگاه الکترونیکی بهزیستی استان مرکزی به آدرسwww.behzisti.ir/news/72009
مراجعه کنند.