راه اندازی موکب بهزیستی استان مرکزی در مسیر تردد زوار امام حسین ( ع )

شهریور 26, 1401
40 بازدید

راه اندازی موکب بهزیستی استان مرکزی در مسیر تردد زوار امام حسین ( ع )   اراک –پایگاه خبری چشم براه ؛ سرپرست بهزیستی استان مرکزی از راه اندازی موکب بهزیستی استان مرکزی در مسیر تردد و عبور زوار امام حسین علیه السلام برای نخستین بار در مجتمع شایستگان این اداره کل  در ورودی کمر […]

راه اندازی موکب بهزیستی استان مرکزی در مسیر تردد زوار امام حسین ( ع )

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه ؛
سرپرست بهزیستی استان مرکزی از راه اندازی موکب بهزیستی استان مرکزی در مسیر تردد و عبور زوار امام حسین علیه السلام برای نخستین بار در مجتمع شایستگان این اداره کل  در ورودی کمر بندی اراک خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان مرکزی، محمد زیدوند گفت: همزمان با فرا رسیدن و در آستانه اربعین حسینی و با توجه به تردد و عبور تعداد زیادی از زوار و دلدادگان امام حسین علیه السلام از شهرستان اراک این اداره کل به همت ستاد احسان مسجد امام رضا ( ع )موکب  بهزیستی استان مرکزی را در ورودی شهر اراک راه اندازی و گروههای جهادی ، کارکنان بهزیستی و خادمان امام حسین (ع) خدمات مختلفی به زائران کربلای معلی ارائه شد.

وی اظهار کرد : در موکب بهزیستی استان مرکزی علاوه بر توزیع غذای گرم، اسکان و محل استراحت خدمات تخصصی توانبخشی مورد نیاز نیز ارائه می گردد.

وی بیان کرد: برپایی این موکب برای اولین بار است که توسط بهزیستی انجام می پذیرد و هدف از برپایی آن نیز خدمات دهی مطلوب به زوار است.

به گفته سرپرست بهزیستی استان مرکزی، تاکنون ۶۲۲ پرس غذا گرم در این موکب به همت گروه‌های جهادی و خادمان زائران  امام حسین (ع) توزیع شده است.