رسانه ها با ابزار رسانه ای آگاهی مردم را ارتقاء دهند

رسانه ها با ابزار رسانه ای آگاهی مردم را ارتقاء دهند
دی 26, 1400
199 بازدید

استاندار مرکزی مطرح کرد: رسانه ها با ابزار رسانه ای آگاهی مردم را ارتقاء دهند اراک– استاندار مرکزی گفت: رسانه های دیداری و نوشتاری از ابزار خود برای افزایش آگاهی و حساسیت مردم در مقابله با کووید ۱۹ به ویژه در اراک و ساوه استفاده کنند. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، فرزاد مخلص […]

استاندار مرکزی مطرح کرد:

رسانه ها با ابزار رسانه ای آگاهی مردم را ارتقاء دهند

اراک– استاندار مرکزی گفت: رسانه های دیداری و نوشتاری از ابزار خود برای افزایش آگاهی و حساسیت مردم در مقابله با کووید ۱۹ به ویژه در اراک و ساوه استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، فرزاد مخلص الائمه با بیان اینکه احتمالاً موج سنگینی در ایام شاد دهه فجر، رجب و شعبان پیش رو است، اظهار کرد: همچنین با نزدیک شدن به تعطیلات سال جدید و درگیر شدن با بیماری، با جدی گرفتن رعایت دستورالعمل ها از درگیر شدن با بیماری جلوگیری شود.

استاندار مرکزی اظهار کرد: سوش جدید کرونا کودکان و نوجوانان را را نیز درگیر می کند. بنابراین باید نسبت به تزریق واکسن و رعایت دستورالعمل های بهداشتی جدیت بیشتری اتخاذ شود.

مخلص الائمه تاکید کرد: از آنجایی که علایم آنفولانزا و کرونا مشترک است، مردم در موارد مشکوک به پزشک مراجعه و از خود درمانی جداً پرهیز کنند.