رشد ۳۸ درصدی تسهیلات اشتغال در فراهان

آذر 6, 1401
104 بازدید

رئیس کمیته امداد فراهان خبرداد: رشد ۳۸ درصدی تسهیلات اشتغال در فراهان   اراک–پایگاه خبری چشم براه: رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: این نهاد مردمی و حمایتی در راستای توانمندسازی خانواده ها در سال‌های اخیر وام‌های اشتغالزایی را در اختیار افراد تحت حمایت قرار داده است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ به […]

رئیس کمیته امداد فراهان خبرداد:

رشد ۳۸ درصدی تسهیلات اشتغال در فراهان

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: این نهاد مردمی و حمایتی در راستای توانمندسازی خانواده ها در سال‌های اخیر وام‌های اشتغالزایی را در اختیار افراد تحت حمایت قرار داده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان مرکزی؛ غلامرضا حافظ کمال اظهار کرد: برهمین اساس در۷ماهه سالجاری تعداد ۱۰۷ مورد وام اشتغالزایی به مبلغ ۹۷میلیارد و ۳۵۰میلیون ریال پرداخت شده است.
وی افزود: این میزان تسهیلات در مقایسه با عملکردنوبت مشابه سال گذشته که به ۷۷ نفر ۳۰ میلیارد و۱۵۸ میلیون ریال پرداخت شده بود که در عدد۳۸ درصد رشد داشته است.
وی با بیان اینکه این وام‌ها به افراد تحت حمایت و افراد نیازمند تقاضای وام پرداخت شده است گفت: اعتبار پرداختی برای این وام‌ها از منابع داخلی، منابع بانکی و تبصره ۱۶ است.
رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به فرموده ائمه معصومین (ع) که خداوند انسانهای دارای شغل و حرفه را دوست می دارد و تلاش و کوشش جهت به دست آوردن روزی حلال در ردیف جهاد فی سبیل لله عنوان شده است، افزود: دین مبین اسلام همواره انسان‌ها را به تلاش و کوشش و کسب روزی حلال و استفاده از دسترنج خود تشویق کرده است. با توجه به شرایط موجود مثل کمبود امکانات روستاها وخشکسالی های دهه های اخیر ، شاهد خالی شدن روستاها و سیل مهاجرتها هستیم، کمیته امداد با اجرای برنامه های مختلف سعی بر ماندگاری مردم در روستاها دارد.