رضایتمندی جامعه ایثارگران از اهداف مهم این بنیاد است

رضایتمندی جامعه ایثارگران از اهداف مهم این بنیاد است
شهریور 13, 1401
115 بازدید

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی: رضایتمندی جامعه ایثارگران از اهداف مهم این بنیاد است اراک –پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: رضایتمندی جامعه ایثارگران از اهداف بنیاد است و با همه توان با هم افزایی و تعامل دستگاه ها و نهادها برای تحقق این اهداف […]

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی:

رضایتمندی جامعه ایثارگران از اهداف مهم این بنیاد است

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: رضایتمندی جامعه ایثارگران از اهداف بنیاد است و با همه توان با هم افزایی و تعامل دستگاه ها و نهادها برای تحقق این اهداف تلاش می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، رضاربیعی در نشست یا مدیر کل راه آهن مرکزی جهت پیگیری اشتغال و تبدیل وضعیت ایثارگران اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی با همه توان در تلاش است با پیگیری اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر ، رضایتمندی جامعه ایثارگری را محقق سازد.

وی رسالت بنیاد را خدمتگزاری و توجه ویژه به مسائل جامعه ایثارگری عنوان کرد افزود: امیدواریم بتوانیم با تداوم تلاش و فعالیت و پیگیری بهتر و مستمر، شاهد سامان دهی اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جامعه هدف در استان مرکزی باشیم .

براساس این گزارش در پایان این جلسه مقرر شد فرآیند تبدیل وضعیت ایثارگران با سرعت بالاتری انجام و در هفته جاری مدیران کل بنیاد و راه آهن دیدارهایی را با خانواده های معظم شهدای راه آهن انجام و از ایشان تجلیل شود.

گفتنی است اداره کل راه آهن استان مرکزی مفتخر به داشتن ۵۷ پرسنل رسمی و پیمانی ایثارگر است که ۱۲۰ نفر از کارکنان ایثارگر این اداره پرونده مدارک خود را جهت تبدیل وضعیت به مرکز ارسال نموده است.