رفع کمبود فضای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی تا پایان مهرسال جاری

رفع کمبود فضای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی تا پایان مهرسال جاری
شهریور 31, 1400
364 بازدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک، از افزایش فضای آموزشی دانشگاه اراک تا پایان مهرماه سال جاری خبردادو گفت:فضای آموزشی وزیر ساخت ها تحصیلی مناسب حق دانشجوایان است. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه سید محمد جمالیان در حاشیه بازدید از مجتمع کلاس های آموزشی در جمع خبر نگاران اظهار کرد: در راستای جبران کمبود […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک، از افزایش فضای آموزشی دانشگاه اراک تا پایان مهرماه سال جاری خبردادو گفت:فضای آموزشی وزیر ساخت ها تحصیلی مناسب حق دانشجوایان است.
به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه سید محمد جمالیان در حاشیه بازدید از مجتمع کلاس های آموزشی در جمع خبر نگاران اظهار کرد: در راستای جبران کمبود فضاهای آموزشی و بر اساس قول دفتر فنی و معاونت توسعه، تا پایان مهرماه سال جاری، ۸ کلاس ۸۰ نفره و ۳۰ کلاس ۴۰ نفره به سایر فضاهای آموزشی اضافه خواهد شد که از این تعداد برخی از آن ها جهت برگزاری آزمون الکترونیک تعیین شده اند و امیدواریم که هر چه سریعتر تجهیزات و زیر ساخت های تحصیلی مناسب برای کلیه دانشجویان تامین و فراهم شود.

وی افزود: امیدواریم که قرارداد ۹ ماهه پیمانکار جهت ساخت سفت کاری و ساختمانی خوابگاه در موعد مقرر تمام و شاهد بهره برداری آن باشیم و شیوع همه گیری کرونا بیش از گذشته ضرورت تسریع در روند ساخت خوابگاه را نشان می دهد و قرارداد موتورخانه این خوابگاه با خود دانشگاه علوم‌پزشکی اراک می باشد که به محض تامین بودجه و منابع مالی ادامه پیدا خواهد کرد.
جمالیان اظهار کرد: خوشبختانه اقدامات اولیه پروژه ساخت زمین چمن فوتبال دانشگاه انجام و تجهیزات آن خریداری شده و امیدواریم که سریعتر شاهد بهره برداری این پروژه نیز باشیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که شاهد بازگشایی دانشگاه و مراکز آموزشی به صورت حضوری هستیم که در این راستا بازدیدی از خوابگاه پسرانه اخوت صورت گرفت و طی بازدید به عمل آمده شاهد رفع بسیاری از معضلات و امکانات رفاهی از جمله یخچال ها، موکت، رنگ بندی اتاق ها و تعداد دانشجویان در هر اتاق بودیم؛ البته یکسری معایب از قبیل تخت و امکانات اولیه دیگری وجود داشت که در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد، لذا بر خود لازم می دانیم از زحمات، تلاش و پیگیری های دکتر شریعتمداری و سید جواد رضایی در رفع مشکلات دانشجویان در خوابگاه تقدیر و تشکر نماییم‌.

وی در پایان واکسیناسیون کلیه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک را یک امر مهم و شرط ورود به خوابگاه دانست و گفت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حساسیت نسبت به نکات بهداشتی در کنار روند واکسیناسیون کمک کننده عبور از این مرحله سخت و جلوگیری از انتشار ویروس منحوس است.