رقابت‌های پیشکسوتان والیبال استان مرکزی در محلات پایان یافت.

رقابت‌های پیشکسوتان والیبال استان مرکزی در محلات پایان یافت.
خرداد 16, 1402
59 بازدید

رقابت‌های پیشکسوتان والیبال استان مرکزی در محلات پایان یافت. اراک– پایگاه خبری چشم براه: اولین دوره مسابقات والیبال پیشکسوتان استان مرکزی پس از انجام دو مرحله مقدماتی و نهایی با قهرمانی منتخبین مناطق ساوه؛ نایب‌قهرمانی منطقه محلات و سومی منطقه اراک در محلات پایان یافت. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، به نقل از روابط […]

رقابت‌های پیشکسوتان والیبال استان مرکزی در محلات پایان یافت.

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
اولین دوره مسابقات والیبال پیشکسوتان استان مرکزی پس از انجام دو مرحله مقدماتی و نهایی با قهرمانی منتخبین مناطق ساوه؛ نایب‌قهرمانی منطقه محلات و سومی منطقه اراک در محلات پایان یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، به نقل از روابط عمومی هیأت والیبال استان مرکزی، مرحله مقدماتی مسابقات در ۵ منطقه استان با حضور هر منطقه سه تیم پیگیری شد. که پس از برگزاری مسابقات دور مقدماتی تیم‌های اراک؛ ساوه؛ محلات؛ کمیجان و تفرش به مرحله نهایی راه یافتند. مسابقات مرحله نهایی به میزبانی هیأت والیبال شهرستان محلات در سالن ورزشگاه ۱۳ آبان این شهرستان به طور همزمان در دو سالن پیگیری شد. در نهایت این پیکارها، تیم های منتخب مناطق ساوه، محلات و اراک به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
بر اساس این گزارش عزیز محمدی رئیس هیأت والیبال استان مرکزی در حاشیه مسابقات گفت: با حمایت و بهره مندی از تجربه ارزشمند پیشکسوتان که کوله باری از تجربه بر دوش دارند؛ امیدواریم شاهد رشد و شکوفایی والیبال این استان در تمامی رده ها باشیم.
گفتنی است در پایان از زحمات خاقانی رئیس هیات والیبال شهرستان محلات و غضنفری پیشکسوت والیبال این شهرستان که میزبانی مسابقات را برعهده داشتند قدردانی شد.