روند سازمان بهزیستی در راستای فرایند توانمندسازی و خودکفایی مددجویان

روند سازمان بهزیستی در راستای فرایند توانمندسازی و خودکفایی مددجویان
بهمن 11, 1400
367 بازدید

معاون فرهنگی و امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور: روند سازمان بهزیستی در راستای فرایند توانمندسازی و خودکفایی مددجویان   اراک– معاون فرهنگی و امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: با تقویت مددجویان بهزیستی در راستای فرایند توانمندسازی و خودکفایی از روند افزایشی جلوگیری می شود. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ محمد نصیری در […]

معاون فرهنگی و امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور:

روند سازمان بهزیستی در راستای فرایند توانمندسازی و خودکفایی مددجویان

 

اراک– معاون فرهنگی و امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: با تقویت مددجویان بهزیستی در راستای فرایند توانمندسازی و خودکفایی از روند افزایشی جلوگیری می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ محمد نصیری در آیین تکریم و معارفه مدیرکل بهزیستی استان مرکزی با اشاره به اینکه ۱۷ هزار توانجوی پشت نوبت در حوزه اجتماعی تا پایان سال ۱۴۰۰؛ زیر پوشش خدمات حمایتی سازمان قرار می‌گیرند؛ اظهار کرد: شمار مددجویان بهزیستی با تقویت فرآیند توانمندسازی و خودکفائی نباید افزایش یابد.

وی افزود: ۷۰۰ هزار شیرخشک توسط سازمان غذا و داروی کشور برای تامین شیرخشک مورد نیاز کودکان دهک ۴ تا ۷ درآمدی تحت پوشش سازمان بهزیستی به این سازمان تحویل و تا پایان سال جاری بین این افراد توزیع می‌شود.

در این آیین از خدمات زهرا امینی مدیرکل پیشین بهزیستی استان مرکزی تجلیل و محمد زیدوند به عنوان مدیرکل جدید بهزیستی استان مرکزی معرفی شد.