رویکرد سازمان بهزیستی کشور بازتوانی، توانمند سازی و حفظ حرمت انسانی است

رویکرد سازمان بهزیستی کشور بازتوانی، توانمند سازی و حفظ حرمت انسانی است
اردیبهشت 18, 1402
50 بازدید

رویکرد سازمان بهزیستی کشور بازتوانی، توانمند سازی و حفظ حرمت انسانی است اراک –پایگاه خبری چشم براه: رویکرد سازمان بهزیستی کشور؛ بازتوانی؛ توانمندسازی و حفظ حرمت انسانی است. برای ارائه خروجی مناسب باید بسترهای لازم از جمله زیرساخت‌ها و انگیزه ایجاد شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، رئیس مرکز پذیرش و هماهنگی گروه‌های هدف […]

رویکرد سازمان بهزیستی کشور بازتوانی، توانمند سازی و حفظ حرمت انسانی است

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
رویکرد سازمان بهزیستی کشور؛ بازتوانی؛ توانمندسازی و حفظ حرمت انسانی است. برای ارائه خروجی مناسب باید بسترهای لازم از جمله زیرساخت‌ها و انگیزه ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، رئیس مرکز پذیرش و هماهنگی گروه‌های هدف سازمان بهزیستی کشور در نشست تخصصی روابط اداره پذیرش و هماهنگی گروه‌های هدف بهزیستی استان مرکزی در اراک ضمن بیان مطلب بالا با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی کشور ۱۷۰ خدمت به جامعه هدف خود ارائه می دهد گفت: گروه‌های جامعه هدف بهزیستی از افراد عادی جامعه متمایز هستند و رسیدگی به نیازهای اولویت‌دار این شامل معیشت؛ مسکن و درمان دشوار است، لذا دقت نظر و صبوری می طلبد.
محمد مهدی امیری افزود: این جامعه هدف به دلیل آسیب پذیر بودن برای بیان مشکلات خود، نیازمند گوش شنوا، مهارت شنیداری، تاب‌آوری و رعایت حقوق شهروندی است.
وی بر پایبندی کارکنان ادارات به این مولفه ها و مجهز شدن به دانش روز وطی دوره های تخصصی تاکید کرد و افزود: افزایش رضایتمندی ارباب رجوع و تکریم مددجویان باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و کارکنان این نهاد حمایتی باید تمام دستورالعمل‌های لازم را فرا گیرند، در غیر اینصورت به افراد ارجاع غلط می‌دهند.