رویکرد سپاه با تکیه بر پایه بیانیه گام دوم انقلاب به سمت قوی شدن پیش می رود

اردیبهشت 2, 1401
118 بازدید

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی: رویکرد سپاه با تکیه بر پایه بیانیه گام دوم انقلاب به سمت قوی شدن پیش می رود اراک– پایگاه خبری چشم براه: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: رویکرد سپاه درسال جاری با تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب و بیانات نورانی مقام معظم رهبری به سمت قوی […]

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

رویکرد سپاه با تکیه بر پایه بیانیه گام دوم انقلاب به سمت قوی شدن پیش می رود

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: رویکرد سپاه درسال جاری با تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب و بیانات نورانی مقام معظم رهبری به سمت قوی شدن در همه ابعاد است، و در این راستا شتابنده حرکت خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی به مناسبت فرارسیدن دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسدار انقلاب اسلامی، ضمن انقلابی ماندن و انقلابی زیستن را بخش مهمی از هویت سپاه عنوان کرد، افزود: حوادث و مقاطع مختلف انقلاب نتوانسته تشکیلات مستحکم و قوی بنیه سپاه را از مسیر اصلی خود منحرف کند و سپاه در مسیر نورانی ثبات قدم ایستاده است.

وی اظهار کرد: سپاه با ایمان و اعتقاد راسخ به خداوند وارد میدان مجاهدت و مقاومت شد و نهاد مقدس سپاه انسان‌های بزرگی برای تاریخ اسلام تربیت کرد که امروز نام و یاد آنها در تاریخ همچون ستاره پرفروغ می‌درخشد و تاریخی هیچگاه نام‌زیبای آنها را فراموش نخواهد کرد.

کریمی اضافه کرد: کارنامه و عملکرد سپاه در بخش‌های مختلف نمایشگر تجربه یک ملت است و هویت ملت ایران را می‌توان در کارنامه موفق سپاه مشاهده کرد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در بخش دیگر سخنان خود در مورد بخشی از فعالیت‌های سپاه روح الله استان مرکزی در یک سال گذشته خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته ۲۲ قشر تخصصی در سپاه برای انجام فعالیت های مختلف سازمان دهی شده اند و محوریت اجرای برنامه ها بر پایه هیئت اندیشه ورزی بسیج است و تقویت هیئت‌های اندیشه و برای عملیاتی کردن بیانات معظم رهبر از ضرورت های مهم است.

وی افزود: در راستای خدمت به مردم و محرومیت زدایی یک هزار و ۳۰۰ گروه جهادی در استان مرکزی از میان جوانان سازماندهی شد، که در عرصه‌های مختلف به شکل تخصص خدمت‌رسانی می‌کنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: اجرای ۴۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی، هدیه ۳۵۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان، ایجاد ۸۰۰ اشتغال و تثبیت یکهزار وپانصد شغل در کارخانجات و واحدهای تولیدی، آزاد ۳۵۰ زندانی با جرایم مالی غیرعمد در استان، راه اندازی بیش از ۷۵۰ صندوق قرض الحسنه، تشکیل ۵۰ تعاونی، تحویل بیش از ۲۰۰ مسکن محرومین و… بخشی از فعالیت‌های سپاه پاسداران روح الله استان مرکزی در سال گذشته است.