ریزش دیوار استخر در حال ساخت کارگر را به بیمارستان کشاند / از وضعیت جسمی کارگراطلاعی در دست نیست

خرداد 23, 1401
120 بازدید

ریزش دیوار استخر در حال ساخت کارگر را به بیمارستان کشاند / از وضعیت جسمی کارگراطلاعی در دست نیست اراک– پایگاه خبری چشم براه: کارگر ساختمانی به هنگام کار و ساخت دیوار استخر، همراه با ریزش دیوار به عمق ۵ متری سقوط کرد و به شدت مصدوم شد که توسط نیروهای سازمان آتش نشانی از […]

ریزش دیوار استخر در حال ساخت کارگر را به بیمارستان کشاند / از وضعیت جسمی کارگراطلاعی در دست نیست

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
کارگر ساختمانی به هنگام کار و ساخت دیوار استخر، همراه با ریزش دیوار به عمق ۵ متری سقوط کرد و به شدت مصدوم شد که توسط نیروهای سازمان آتش نشانی از مرگ نجات یافت.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از اداره ارتباطات و امور بین المللی شهرداری اراک، اهالی روستای امان آباد درتماس با سامانه ۱۲۵ مبنی بر ریزش دیوار استخر و سقوط کارگری، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک تیم امداد نجات از ایستگاه شماره دو واقع در کوی صنعتی را به سرعت به محل حادثه در جاده خمین روستای امان آباد اعزام کرد.

به گفته مدیر منطقه یک عملیات سازمان آتش نشانی شهرداری اراک، مشخص شد که کارگر ساختمانی میانسال در حین ساخت استخر و دیوار چینی آن همراه با ریزش دیوار به عمق حدود پنج متری این استخر سقوط کرده است. نجاتگران آتش نشانان کارگر مصدوم را بااستفاده از تجهیزات از محل حادثه خارج و جهت انتقال به بیمارستان تحویل گروه امداد اورژانس داده شد.

از وضعیت جسمی کارگراطلاعی در دست نیست.