رییس دانشگاه علوم پزشکی خبرداد؛ هشتمین مرکز تجمیعی واکسن در اراک آغاز به کار کرد / فعالیت مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی تا ساعت ۲۴

رییس دانشگاه علوم پزشکی خبرداد؛ هشتمین مرکز تجمیعی واکسن در اراک آغاز به کار کرد / فعالیت مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی تا ساعت ۲۴
شهریور 28, 1400
458 بازدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی خبرداد؛ هشتمین مرکز تجمیعی واکسن در اراک آغاز به کار کرد / فعالیت مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی تا ساعت ۲۴ اراک __ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت : سالن ورزشی ماشین سازی در نوبت صبح به مراکز واکسیناسیون اضافه شد. به گزارش خبرنگار خبری سایت خبری چشم براه، دکتر سید […]

رییس دانشگاه علوم پزشکی خبرداد؛ هشتمین مرکز تجمیعی واکسن در اراک آغاز به کار کرد / فعالیت مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی تا ساعت ۲۴

اراک __ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت : سالن ورزشی ماشین سازی در نوبت صبح به مراکز واکسیناسیون اضافه شد.

به گزارش خبرنگار خبری سایت خبری
چشم براه، دکتر سید محمد جمالیان گفت : سالن ماشین سازی اراک به عنوان هشتمین مرکز واکسیناسیون صبح ها از ساعت ۸ تا ۱۳ و همچنین مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی تا ساعت ۲۴آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز هستند.
و ی افزود : افزایش تقاضای واکسیناسیون و استقبال خوب و مطلوب افراد واجد شرایط، باعث راه اندازی مرکز تجمیعی دیگری در شهرک صنعتی اراک شد.
جمالیان تاکید کرد : با توجه به استقبال خوب مردم و کمک و همیاری کادر بهداشت و درمان، نیروی های بسیجی و مردمی، دانشجویان و اعضای هلال احمر، برخی مراکز تجمیعی کنونی به صورت دو شیفت تا هشت شب فعال هستند و در کنار مرکز تجمیعی مصلی بیت المقدس اراک و مرکز سلیمانی سپاه ثارالله تا ۱۲ شب در حال ارائه خدمت به همشهریان خواهد بود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک خاطر نشان کرد : دانشگاه علوم پزشکی اراک با بضاعت محدود تلاش می‌کند تا نسبت به تسهیل در امور مردم قدم بردارد که در راستای تسریع در روند واکسیناسیون و دسترسی آسان و سریع افراد ساکن در شهرک صنعتی، مرکزی دیگر به مراکز قبلی افزوده شده و از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ فعال می باشد و افراد واجد شرایط می توانند برای دریافت واکسن به این مرکز نیز مراجعه نمایند.
وی گفت :از مردم می خواهیم که در هنگام مراجعه به مراکز مربوطه درصورت وجود ازدحام و شلوغی به مراکز دیگر مراجعه کرده و یا زمان دریافت واکسن خود را به روزهای بعد موکول نمایند.

وی یادآور شد : لازم به ذکر است که در کل شهرستان ۸ مرکز تجمیعی واکسیناسیون جهت ارایه خدمات در نظر گرفته شده است که به شرح زیر می باشند:
سالن شهید ساکی (ساختمان شماره دو دانشگاه علوم پزشکی اراک) واقع در خیابان دانشگاه (ساختمان الغدیر)
؛سالن یادگار امام (ره) واقع در کوی رضوی (شهرک گردو).
؛سالن مدیریت بحران واقع در خیابان قائم مقام (جنب استخر شهرداری).
،؛مصلای بیت‌المقدس اراک.
؛-مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی (سپاه روح الله )واقع در خیابان امام حسینیه ثارالله.
؛-سالن دانشگاه آزاد واقع در خیابان دانشگاه (داخل محوطه دانشگاه قنات)
؛ مرکز واکسیناسیون خودرویی دانشکده فنی حرفه ای امیرکبیر در شهرک معلم
!مرکز ماشین سازی واقع در بلوار کارگر، میدان صنعت است.

برچسب‌ها:, , , ,