رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی منصوب شد

دی 28, 1400
291 بازدید

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی منصوب شد اراک– در حکمی از سوی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام هادی خلیلی به سمت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی منصوب شد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه در بخشی از حکم انتصاب آمده است: بنا به پیشنهاد […]

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی منصوب شد

اراک– در حکمی از سوی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام هادی خلیلی به سمت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی منصوب شد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه در بخشی از حکم انتصاب آمده است: بنا به پیشنهاد معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان‌ها و نظر به مراتب و تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به مدت دو سال به سمت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی منصوب می شوید.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین موسوی پور در بخش دیگرحکم آورده است: امید است با استعانت از خداوند منان و بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی استان و هماهنگی و همکاری نماینده معزز ولی فقیه در استان و استاندار محترم و نمایندگان محترم و مدیران استانی در راستای تحقق اهداف و ماموریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی موفق باشید.