زورخانه مرکز شهر اراک سال ۱۴۰۱ بهره‌برداری می‌شود

تیر 8, 1401
230 بازدید

شهردار اراک خبر داد؛ زورخانه مرکز شهر اراک سال ۱۴۰۱ بهره‌برداری می‌شود   اراک- پایگاه خبری چشم براه: شهردار اراک از پیشرفت ۹۸ درصد عملیات اجرایی پروژه زورخانه مرکز شهر اراک خبر داد و گفت: این پروژه ورزشی از نظر طراحی یکی از زیباترین اماکن ورزش باستانی در کشور است و پیش بینی می شود […]

شهردار اراک خبر داد؛

زورخانه مرکز شهر اراک سال ۱۴۰۱ بهره‌برداری می‌شود

 

اراک- پایگاه خبری چشم براه:
شهردار اراک از پیشرفت ۹۸ درصد عملیات اجرایی پروژه زورخانه مرکز شهر اراک خبر داد و گفت: این پروژه ورزشی از نظر طراحی یکی از زیباترین اماکن ورزش باستانی در کشور است و پیش بینی می شود نیمه دوم سال جاری بهره‌برداری شود.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، علیرضا کریمی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی پروژه زورخانه ورزش باستانی اراک از خرداد ماه سال ۱۴۰۰ با اعتبار حدود ۴ میلیارد تومان زیر نظر و نظارت معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری با زیربنای ۴۲۹ مترمربع آغاز شد و پیش‌بینی می‌شود با خرید بهترین تجهیزات، این پروژه در پایان نیمه دوم امسال بهره‌برداری شود.

وی بیان داشت: این پروژه ورزشی واقع در بوستان دانشجو در دو طبقه شامل طبقه همکف و اول در دست ساخت است. که طبقه همکف شامل گود ورزش و بخش اداری و طبقه فوقانی شامل بخش اقامتی است.