زیرساخت‌های فاز دوم آرامستان اراک در شرایط تکمیل شدن

تیر 21, 1401
104 بازدید

شهردار اراک: زیرساخت‌های فاز دوم آرامستان اراک در شرایط تکمیل شدن   اراک–پایگاه خبری چشم براه: زیرساخت‌های فاز دوم آرامستان اراک به مساحت ۲ هکتار برای دفن اموات فراهم شده است. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک؛ شهردار با بیان مطلب بالا اظهار کرد: […]

شهردار اراک:

زیرساخت‌های فاز دوم آرامستان اراک در شرایط تکمیل شدن

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
زیرساخت‌های فاز دوم آرامستان اراک به مساحت ۲ هکتار برای دفن اموات فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک؛ شهردار با بیان مطلب بالا اظهار کرد: بیش از یک سال از تکمیل ظرفیت آرامستان اراک می‌گذرد و با وجود تملک اراضی جنب این مکان از سوی شهرداری، اقدامی برای اجرای فاز دوم انجام نشده بود و کار در شورای پنجم به جایی رسید که در معابر بهشت زهرای اراک نیز اموات دفن می‌شدند، تا اینکه سرانجام طلسم این پروژه، به دست شورای اسلامی ششم و شهرداری اراک شکسته شد.

علیرضا کریمی بیان کرد: با تحقق وعده شهرداری و شورای ششم، برای رفع مشکل زمین آرامستان اراک کار بر زمین مانده اجرای فاز دوم این آرامستان که شامل قطعه ۳۹ است، به مرحله انجام رسید.

وی خاطرنشان کرد: در فاز دوم آرامستان شهر اراک، اقدامات اولیه و زیرساختی از جمله جدول‌گذاری، انتقال برج‌های نوری و تأسیسات آبی انجام شده است و به‌زودی دیوارکشی آرامستان نیز آغاز خواهد شد.

کریمی تصریح کرد: تمام امکانات زیرساختی موجود در فاز یک آرامستان اراک در فاز دوم نیز لحاظ خواهد شد و به یکپارچگی فضایی دست خواهیم یافت.