ساخت بیش از ۶۰۰ واحد مسکونی مددجویی

مهر 16, 1401
90 بازدید

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد، ساخت بیش از ۶۰۰ واحد مسکونی مددجویی     اراک –پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: ۶۰۱ واحد مسکونی مددجویی پس از تکمیل به مددجویان تحت حمایت تحویل داده شده است.   به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از پایگاه […]

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

ساخت بیش از ۶۰۰ واحد مسکونی مددجویی

 

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت:

۶۰۱ واحد مسکونی مددجویی پس از تکمیل به مددجویان تحت حمایت تحویل داده شده است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد استان مرکزی، مجید مومنی ، ضمن بیان اینکه این اقدام سال گذشته انجام شد افزود: مسکن از مهم ترین و گرانترین نیاز مددجویان تحت حمایت است.

 

وی اظهار کرد: کمک به ساخت ، تکمیل و تعمیر مسکن مددجویی از اقدامات حوزه مسکن کمیته امداد برای کمک به خانواده‌های تحت حمایت است.

 

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این تعداد مسکن ساخته شده تعداد ۷۷۵ واحد مسکن نیز در حال ساخت برای مددجویان تحت حمایت است.

 

مؤمنی در ادامه از اخذ تعداد چهار قطعه زمین به‌صورت رایگان از راه و شهرسازی برای خانواده‌هاتی تحت حمایت خبر داد و گفت : برنامه ریزی به منظور اخذ مجوزات و تهیه طرح و نقشه برای ساخت ۷۰۲ واحد مسکن از اقدامات در حال اجرا می باشد.

 

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی اضافه کرد: انجام بیش از ۲۲۰ مورد تعمیرات مسکن مددجویی و ساخت ۵۰ مورد حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و لوله کشی و حصار کشی منازل مددجویی از دیگر خدمات ارائه شده در بخش مسکن بوده است.

 

وی در پایان اظهار داشت: بیش از ۵۷ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به منظور ساخت و تعمیر مسکن به ولی نعمتان پرداخت شده است.