ساخت ۱۷۰۲ واحد مسکونی نیازمندان استان مرکزی در دستور کار قرار دارد

ساخت ۱۷۰۲ واحد مسکونی نیازمندان استان مرکزی در دستور کار قرار دارد
آبان 30, 1401
173 بازدید

مدیرکل کمیته امداد مرکزی خبر داد؛ ساخت ۱۷۰۲ واحد مسکونی نیازمندان استان مرکزی در دستور کار قرار دارد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی؛ از ساخت بیش از یک هزار واحد مسکن برای نیازمندان این نهاد حمایتی خبر داد و گفت: همچنین ساخت ۷۰۲ واحد مسکن نیز در شهر مهاجران […]

مدیرکل کمیته امداد مرکزی خبر داد؛

ساخت ۱۷۰۲ واحد مسکونی نیازمندان استان مرکزی در دستور کار قرار دارد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی؛ از ساخت بیش از یک هزار واحد مسکن برای نیازمندان این نهاد حمایتی خبر داد و گفت: همچنین ساخت ۷۰۲ واحد مسکن نیز در شهر مهاجران پیش‌بینی شده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان مرکزی، مجید مومنی تامین مسکن برای نیازمندان را از ابعاد مهم توانمندسازی مددجویان عنوان کرد و افزود: بیش ازیک هزار مسکن برای نیازمندان در دست ساخت قرار دارد همچنین ساخت ۷۰۲ واحد در شهر مهاجران نیز پیش‌بینی شده است.
وی اظهار داشت: ساخت مسکن مناسب، انجام تعمیرات مسکن و ساخت فضاهای جانبی از اقدامات حمایتی کمیته امداد در بخش مسکن مددجویان تحت حمایت است.
وی اضافه کرد: در هفت ماهه امسال ۴۸۹ مورد مسکن مددجویی تعمیر و بیش از ۳۴۱ مورد حمام و سرویس بهداشتی برای مددجویان در مناطق محروم ساخته شده است.
مومنی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه را از اقدامات کمیته امداد عنوان کرد و تصریح کرد: در هفت ماهه امسال قریب به ۱۷ میلیارد تومان تسهیلات مسکن از محل صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی بیان کرد: از خیران انتظار می‌رود در صورت داشتن زمین مازاد آن را در اختیار کمیته امداد قرار دهند و این نهاد در کوتا‌ه‌ترین زمان ممکن با همکاری راه و شهرسازی، بنیادمسکن و بسیج سازندگی اقدام به ساخت مسکن برای مددجویان می‌کند.