ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی کارگری در کشور

بهمن 19, 1400
238 بازدید

معاون وزیر خبر داد؛ ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی کارگری در کشور   اراک– معاون وزیر تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی؛ از ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی کارگری بر اساس توافق این وزارتخانه و وزارت راه و شهرسازی خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ علی حسین رعیتی فرد که به استان مرکزی […]

معاون وزیر خبر داد؛

ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی کارگری در کشور

 

اراک– معاون وزیر تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی؛ از ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی کارگری بر اساس توافق این وزارتخانه و وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ علی حسین رعیتی فرد که به استان مرکزی سفر کرده بود؛ در یادواره شهدای کارگری دلیجان که در شرکت الیاف ترمه این شهرستان برگزار شد؛ اظهار کرد: انتظار می رود آیین‌نامه تعاونی‌های مسکن کارگری در دولت تصویب شود تا بتوان از ظرفیت جهش مسکن به عنوان برنامه اصلی دولت برای احداث مسکن کارگری کمک بگیریم.

وی با اشاره به اینکه کارگر و کارفرما بال‌های تولید و وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی هستند؛ افزود: جامعه کار و تولید کشور؛ به ویژه جامعه کارگری موضوع امنیت شغلی؛ بیماری؛ تامین اجتماعی؛ مسکن و درمان و جامعه کارفرمایی نیز؛ به دنبال تامین مواد اولیه و پوشش بیمه کارگران از دغدغه امروز این جامعه است که سعی داریم در کاهش این پدیده‌ها تاثیر گذار باشیم.