سارقان مامورنمای پلیس در اراک به دام پلیس افتادند

تیر 24, 1401
91 بازدید

سارقان مامورنمای پلیس در اراک به دام پلیس افتادند   اراک– پایگاه خبری چشم براه: سارقان که در پوشش مامور قلابی پلیس با ورود به واحدهای مسکونی، نسبت به سرقت طلا، زیورآلات و پول نقد اقدام می‌کردند، در عملیات پلیس آگاهی استان مرکزی شناسایی و دستگیر شدند. رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی با بیان مطلب […]

سارقان مامورنمای پلیس در اراک به دام پلیس افتادند

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
سارقان که در پوشش مامور قلابی پلیس با ورود به واحدهای مسکونی، نسبت به سرقت طلا، زیورآلات و پول نقد اقدام می‌کردند، در عملیات پلیس آگاهی استان مرکزی شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی با بیان مطلب بالا گفت: سارقانی که در پوشش مامور قلابی پلیس، با ورود به یک واحد مسکونی در يكي از روستاهاي اطراف اراك اقدام به سرقت طلاجات و وجوه نقد موجود درآن كرده بودند در عملیات پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر و به بيش از ۲۰ فقره سرقت در استان هاي خراسان رضوي، اصفهان، شيراز و غرب تهران اعتراف كردند.

سرهنگ کامیار چهری بیان داشت:در تحقیقات انجام شده از مالباختگان، مشخص شد که ۵ مرد و یک زن میانسال که ۲ نفر از آنان از پوشش مآموران پليس استفاده کرده بودند، به بهانه بازرسی وارد منزل آنان شده و سپس با تهدید اقدام به سرقت طلاجات و وجه نقد موجود در منزل کرده و بلافاصله از محل متواری شده بودند.